7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

sirros
Posts: 259
Joined: Wed Jun 17, 2009 07:53
Location: landroverworld

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by sirros »

stavrosd wrote:
aapo wrote:
Γιάννης Αθανασίου wrote:...
ΥΓ. Α, ναι, μη το ξεχάσω! Λόγω πρόσφατης περιπέτειας με την υγεία μου, αναγκάστηκα να κάνω εξετάσεις σε όλα σχεδόν τα όργανα του σώματός μου. Και όλες έδειξαν ότι τα πάντα λειτουργούν σωστά! Τουλάχιστον εγώ έχω τις ιατρικές αποδέιξεις... Εσείς; :lol: :lol: :lol:
Το μυαλό το ήλεγξαν :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
sirros wrote:Αγαπητε general lee το ανεκδοτο σου ηταν ατυχες που νομιζατε οτι ψωφησε πριν λιγες μερες και χαρικατε
ο μακακας ειναι αθανατος.χαχαχα παντα θα υπαρχει.
αλητες δεν εχετε ιερο κ οσιο
περα απο την πλακα θελω να σου ευχηθω περαστικα ,να εισαι παντα καλα,να μας κανεις να γελαμε!!!
E!!!
Είπαμε!
Μην το χοντραίνουμε, κάποια πράγματα δεν είναι ούτε για πλάκα.
Υπάρχει πολύ υλικό για συζήτηση και πλάκα ακόμη (εκατέρωθεν)χωρίς να γινόμαστε απάνθρωποι!
αυτα μην τα βαζεις ολα μαζι κ μας πουνε οτι τα λεμε για κανεναν προσωπικα.
Πιτσα - Μπαλα και Καρατε
DINIE
Posts: 204
Joined: Fri Nov 20, 2009 15:41
Location: Αγία Παρασκευή

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by DINIE »

Τελικά γιά ακόμη μία φορά, καταφέραμε το επίπεδο μας να γίνει μεσημεριανής εκπομπής. :x Συγχαρητήρια σε όλους μας. :mrgreen:
Έτσι πάντως, δεν φένεται πως θέλουμε το καλό των αγώνων. :cry: :cry:
ΝΤΡΟΠΗ ΜΑΣ :oops: :oops:
Πράξεις χρειάζονται και όχι λόγια. Και μη βιαστείτε να απαντήσετε. Ένα χρόνο που παρακολουθώ το χώρο μας μόνο λόγια, βρισιές, κατηγορίες και πράξεις με προσωπικά συμφέροντα βλέπω. :evil: :evil:
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ
http://www.laskari.gr/
501
Posts: 24
Joined: Fri May 28, 2010 13:26

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by 501 »

DINIE wrote:Τελικά γιά ακόμη μία φορά, καταφέραμε το επίπεδο μας να γίνει μεσημεριανής εκπομπής. :x Συγχαρητήρια σε όλους μας. :mrgreen:
Έτσι πάντως, δεν φένεται πως θέλουμε το καλό των αγώνων. :cry: :cry:
ΝΤΡΟΠΗ ΜΑΣ :oops: :oops:
Πράξεις χρειάζονται και όχι λόγια. Και μη βιαστείτε να απαντήσετε. Ένα χρόνο που παρακολουθώ το χώρο μας μόνο λόγια, βρισιές, κατηγορίες και πράξεις με προσωπικά συμφέροντα βλέπω. :evil: :evil:
Αν παρακολουθείς το χώρο για ένα χρόνο όπως λες τότε σίγουρα θα πρέπει να έχεις γνώμη!
Ποιά είναι αυτή;
Ποιές πράξεις προτείνεις;
Ποιούς ή ποιόν βλέπεις να προσπαθεί μέσα απο τη λάσπη να προωθήσει προσωπικά συμφέροντα;
Ολα και όλοι έχουν ταυτότητα.
Και μη ρίξεις κανα ριζίτικο γι απάντηση.
Ακόμα ένα βουκολικό και οι φλέβες μου αντίο.
pc4x4n
Posts: 573
Joined: Thu Jun 18, 2009 00:26

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by pc4x4n »

Ρέε τετρακίνητα ανώμαλα παιδιά δεν πιάνεστε πουθενά :lol: , από την μια τρελαίνεστε για λάσπη :P και όταν σας την προσφέρουν απλόχερα :o , πάλι έχετε παράπονα και διαμαρτυρίες . :twisted:

Επιτέλους μια φορά αναγνωρίστε το και πέστε και ένα ευχαριστώ στον ΕΥΕΡΓΕΤΗ – ΘΕΟ . :!: ;)

Όσο για τον παπαγάλο του ράδιο αρβύλα , έχει καλύτερο I.G :shock: από το δικό μας και το μυαλό του δουλεύει με περισσότερες στροφές ….. ;) :lol:
DINIE
Posts: 204
Joined: Fri Nov 20, 2009 15:41
Location: Αγία Παρασκευή

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by DINIE »

Δεν τσιμπάω. :lol: :lol: Δεύτερο γύρο δεν θέλω. Οι δικές μου διαπιστώσεις δεν αφορούν κανέναν. Εγώ το καλό του χώρου θέλω και με το να εκφράζεται κάποιος, παίρνωντας το μέρος του ενός δεν βοηθάει. Ας είμαστε όλοι πιο εγκρατείς.
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ
http://www.laskari.gr/
501
Posts: 24
Joined: Fri May 28, 2010 13:26

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by 501 »

DINIE wrote:Δεν τσιμπάω. :lol: :lol: Δεύτερο γύρο δεν θέλω. Οι δικές μου διαπιστώσεις δεν αφορούν κανέναν. Εγώ το καλό του χώρου θέλω και με το να εκφράζεται κάποιος, παίρνωντας το μέρος του ενός δεν βοηθάει. Ας είμαστε όλοι πιο εγκρατείς.
Αν οι διαπιστώσεις σου δεν αφορούν κανένα επέτρεψέ μου να σου πώ οτι δεν αφορούν ούτε καν και εσένα τον ίδιο που προσπαθείς κάτι να πείς αλλα δεν το τολμάς.
Δεύτερο γύρο δεν θέλεις αλλα και τρίτο είσαι διατεθιμένος να σύρεις.
Για να σε διευκολύνω πήγαινε πίσω και δες πως ξεκίνησε η όλη κουβέντα για να καταλήξει εδώ και σίγουρα μάλλον θα καταλάβεις οτι δεν μπορεί να έχουν όλοι δίκιο ούτε και όλοι άδικο.
Δεν έχω τίποτα μαζί σου οταν μάλιστα δεν σε γνωρίζω, που δεν έχει και καμμία σημασία.
Το καλό του χώρου θέλεις και εγώ μαζί σου, αλλα το καλό του χώρου δεν συνάδει με τις προσωπικές βλέψεις ορισμένων "πατέρων".
501
Posts: 24
Joined: Fri May 28, 2010 13:26

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by 501 »

pc4x4n wrote:Ρέε τετρακίνητα ανώμαλα παιδιά δεν πιάνεστε πουθενά :lol: , από την μια τρελαίνεστε για λάσπη :P και όταν σας την προσφέρουν απλόχερα :o , πάλι έχετε παράπονα και διαμαρτυρίες . :twisted:

Επιτέλους μια φορά αναγνωρίστε το και πέστε και ένα ευχαριστώ στον ΕΥΕΡΓΕΤΗ – ΘΕΟ . :!: ;)

Όσο για τον παπαγάλο του ράδιο αρβύλα , έχει καλύτερο I.G :shock: από το δικό μας και το μυαλό του δουλεύει με περισσότερες στροφές ….. ;) :lol:
Ωπα!!! Είδα ανώμαλα και μπήκα. Εχω και επίσημο χαρτί εξόδου απο το Δαφνί. 48ωρη δυστυχώς. Αλλοι έχουν τα μέσα και παίρνουν επ αόριστον.
sirros
Posts: 259
Joined: Wed Jun 17, 2009 07:53
Location: landroverworld

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by sirros »

καλωδιονουμε ενα πινακα,μπανακι και μετα θα παμε να δουμε παλι καραγιοζη.

yahh babe!! :lol: :lol: :lol:
Πιτσα - Μπαλα και Καρατε
pc4x4n
Posts: 573
Joined: Thu Jun 18, 2009 00:26

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by pc4x4n »

Siros , μάλλον έχεις βρει την συνταγή και πάγωσαν τα πράγματα…

Αισθάνομαι καλύτερα ….. λες να τέλειωσαν οι μακακiες του μουτσιοπαιχτη ??
DINIE
Posts: 204
Joined: Fri Nov 20, 2009 15:41
Location: Αγία Παρασκευή

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by DINIE »

501 wrote:
DINIE wrote:Δεν τσιμπάω. :lol: :lol: Δεύτερο γύρο δεν θέλω. Οι δικές μου διαπιστώσεις δεν αφορούν κανέναν. Εγώ το καλό του χώρου θέλω και με το να εκφράζεται κάποιος, παίρνωντας το μέρος του ενός δεν βοηθάει. Ας είμαστε όλοι πιο εγκρατείς.
Αν οι διαπιστώσεις σου δεν αφορούν κανένα επέτρεψέ μου να σου πώ οτι δεν αφορούν ούτε καν και εσένα τον ίδιο που προσπαθείς κάτι να πείς αλλα δεν το τολμάς.
Δεύτερο γύρο δεν θέλεις αλλα και τρίτο είσαι διατεθιμένος να σύρεις.
Για να σε διευκολύνω πήγαινε πίσω και δες πως ξεκίνησε η όλη κουβέντα για να καταλήξει εδώ και σίγουρα μάλλον θα καταλάβεις οτι δεν μπορεί να έχουν όλοι δίκιο ούτε και όλοι άδικο.
Δεν έχω τίποτα μαζί σου οταν μάλιστα δεν σε γνωρίζω, που δεν έχει και καμμία σημασία.
Το καλό του χώρου θέλεις και εγώ μαζί σου, αλλα το καλό του χώρου δεν συνάδει με τις προσωπικές βλέψεις ορισμένων "πατέρων".

Λέγοντας ότι οι διαπιστώσεις μου δεν αφορούν κανέναν, εννοώ πως λέγοντας το τι πιστεύει ο καθένας μας, μόνο τροφή γιά κόντρες δίνει και τίποτα παραπάνω. Καλύτερα να ακούς παρά να μιλάς. Οι κόντρες των διοργανωτών είναι σε προσωπικό επίπεδο. Εγώ ως αγωνιζόμενος δεν θέλω να μπω σε αυτό το τρυπάκι. Το μόνο που με ενδιαφέρει είναι το αποτέλεσμα της δουλειάς τους και όχι η κόντρα τους. Σε μια τόσο δύσκολη εποχή να χωρίζεται ένας τόσο μικρός χώρος σε δύο και τρία κομμάτια δεν βοηθάει. Μόνο ενωμένοι μπορούμε να καλυτερέυσουμε το χώρο μας. Αν δεν γίνεται αυτό, τότε τι να πω. Ας καθόμαστε να παρακολουθούμε τις κόντρες τους. Εσείς που είστε πιό παλαιοί στο χώρο, απορώ πως δεν έχετε βαρεθεί να ακούτε τα ίδια και τα ίδια. Όταν ο Δημητριάδης άνοιξε ένα θέμα στο forum, είχε σαν σκοπό να ακουστούν τα δικά μας θέλω. Γι'αυτό και δεν ήθελε να γράφουν στο θέμα αυτό και οργανωτές γιατί ήξερε πως θα κατέληγε σε μία ακόμη κόντρα. Ήταν μία κίνηση που με βρίσκει 100% σύμφωνο. Ήταν μία κίνηση που είχε σαν στόχο τη βελτίωση των αγώνων. Τέτοιες κινήσεις θέλουμε. Αν κάποιος νομίζει πως μπορεί να συμβάλει στην βελτίωση του χώρου ας το κάνει. Προς θεού όμως, μη πυροδοτήσει και άλλες κόντρες. Γι'άυτό και η γνώμη μου μένει σε μένα. Δεν πρόκειται να βοηθήσει. Το θέμα δεν είναι, εγώ τι πιστεύω στο ποιός φταίει. Δεν πρόκειται να βοηθήσει.

ΥΓ. Δεν είναι ότι δεν τολμώ να πω τη γνώμη μου. Είναι ότι δεν πρόκειται να βοηθήσω έτσι.
ΥΓ2. Ελπίζω να καταλάβατε ότι δεν είμαι με το "μέρος" κανενός. 8-)
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ
http://www.laskari.gr/
Post Reply

Return to “Ανακοινώσεις των Λεσχών”