7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

aapo
Posts: 259
Joined: Tue Jun 23, 2009 16:05

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by aapo »

Γιάννης Αθανασίου wrote:Να που πετάχτηκε και το... αλλά γιατί να προσβάλω τα περιττώματα;

Αλήθεια κύριε Κατσιμαλή, τον αγώνα θα τον κάνετε; Ή θα πάει και αυτός όπως το περσινό trial; Για πες τε μας.

Πόσα αλήθεια έπαθλα έχετε αφήσει στη μέση; Τα έχετε μετρήσει; Μάλλον είναι περισσότερα απο τις συμμετοχές στους αγώνες σας!

Αλήθεια, τί σας πονάει περισσότερο: οι συμμετοχές στον 24ωρο ή το ότι δε μπορέσατε να του κάνετε κακό; Μιλάτε και εσείς που ζητήσατε, μαζί με τον κύριο Αποστολίδη, να μη γίνει ο μεγαλύτερος αγώνας 4Χ4 στην Ελλάδα για να μη φαίνεται η ανεπάρκεια των δικών σας; Έτσι αποζητάτε το καλό των αγώνων; Ή με την μη αναφορά στο Site σας σε αγώνες που κάνουν άλλοι πέρα απο τους κολλητούς σας;

Καλώς ή κακώς σας κατάλαβαν. Και μείνατε με 9-10 ή και λιγότερους. Και αν είσασταν σωστός, αυτούς τουλάχιστον θα τους προσέχατε. Δε θα τους αφήνατε χωρίς έπαθλα και αγώνες.

Είπαμε όμως: στοχοποιείστε τον Αθανασίου να μη φανεί η ΚΑΤΡΑΠΑΚΙΑ που ΦΑΓΑΜΕ στην ΟΜΑΕ! Ούτε ένας εκπρόσωπος τετρακίνητης λέσχης στο ΔΣ της ομοσπονδίας που στηρίζουν Δουκέρης, Αποστολίδης, Κατσιμαλής, Πενταράς και οι παρατρεχάμενοί τους. ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΙ΄ΑΥΤΟ;
Σταματα πια δεν βαρέθηκες εχεις καταντήση ο γραφικός των γραφικών.
Η διαφωνία μου σχετικά με τον 24ωρο ηταν είναι και θα συνεχίση να είναι < Πως θα διαφυλάξουμε την ασφάλεια των αγωνιζομένων απο την υπερβολική κούραση>
Εσυ το παρουσιάζεις οπως θέλεις δικαίωμα σου. Αν οι υπευθυνοι εκριναν οτι ειναι σωστή η πρότασή μου δικό σου πρόβλημα.

Το τι θα γίνη το 2011 θα το μάθεις σύντομα. Και σταμάτα να μπαλαμουτιάζεις τις Λέσχες οτι θα σωθούν με την ιδρυση της ομοσπονδίας σου. Ναι ΣΟΥ. Ειμαι στην Βορειο Ελλάδα αρκετές μερες τωρα και τα πράγματα δυστηχώς για σενα δεν βαδίζουν καλά. Σε εμαθαν και Βορεια τώρα.
aapo
Posts: 259
Joined: Tue Jun 23, 2009 16:05

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by aapo »

Γιάννης Αθανασίου wrote:OK! Kατάλαβα.

ΝΟ HELLENIC RALLY RAID

Αυτό είναι το καλό των αγώνων αγαπητοί! Για 4 φορά ο κύριος Κατσιμαλής φροντίζει να αφήσει ένα έπαθλο στη μέση! ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ...

ΥΓ. Α, ναι, μη το ξεχάσω! Λόγω πρόσφατης περιπέτειας με την υγεία μου, αναγκάστηκα να κάνω εξετάσεις σε όλα σχεδόν τα όργανα του σώματός μου. Και όλες έδειξαν ότι τα πάντα λειτουργούν σωστά! Τουλάχιστον εγώ έχω τις ιατρικές αποδέιξεις... Εσείς; :lol: :lol: :lol:
Το μυαλό το ήλεγξαν :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
GENERAL LEE

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by GENERAL LEE »

Ώρα για κουίζ !!!



Ποιος οργανωτής-promoter-μπαταξής , έχει εκθέσει μέλος της ΟΜΑΕ προς την ΕΘΕΑ ????
pino
Posts: 1
Joined: Fri Jun 25, 2010 22:36

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by pino »

Γιάννης Αθανασίου wrote:
Όπως και κάποια παιδιά από την Δράμα, που είχαν φτιάξει ένα forum και κάποιος τους το έκλεψε.
α)Κανένας δεν έκλεψε το forum που έφτιαξαν "τα παιδιά από την Δράμα".
β)Τα δικαιώματα του forum παραχωρήθηκαν στον σημερινό ιδιοκτήτη με συμφωνία και συμβολική χρηματική εξαγορά (το ποσό δεν θα σας το πω για να σκάσετε)
γ)Αν μας γνώριζε ο Γιάννης Αθανασίου δεν θα έγραφε ατοπήματα περί κλοπής (αν είναι δυνατόν να κλαπεί site, λες και είναι αντικείμενο και μάλιστα από server που είχαμε στο σπίτι μας!!!!)
δ) Περαστικά σας και το σημαντικότερο...

Κουκουρίκου ΞΥΠΝΗΣΤΕ, ξημέρωσε.... ( δεν θυμάμαι ποιος το είπε αυτό, αλλά μου άρεσε πολύ και ταιριάζει "γάντι" στην περίπτωση σας)

Χάι Μπάι

Σίμος

Υ.Σ. Sorry friar για την παρέμβαση αλλά έπρεπε να ξεκαθαρίσω το θέμα. Το χρωστάω στον Σπύρο και προφανώς και σ΄ εσένα. (3 Φεβρουαρίου περιμένω τηλέφωνο για τα χρόνια πολλά).
pc4x4n
Posts: 573
Joined: Thu Jun 18, 2009 00:26

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by pc4x4n »

Superspy δεν μπλέξαμε με ένα μακακα , αλλά με ένα τεράστιο και δυστυχώς για αυτόν ψυχολογικά , μουτσιοπαιχτη ….μάλλον δυστυχώς για εμάς , γιατί εμείς είμαστε τρελοί που καθόμαστε και ασχολούμαστε μαζί του.
sirros
Posts: 259
Joined: Wed Jun 17, 2009 07:53
Location: landroverworld

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by sirros »

Αγαπητε general lee το ανεκδοτο σου ηταν ατυχες που νομιζατε οτι ψωφησε πριν λιγες μερες και χαρικατε
ο μακακας ειναι αθανατος.χαχαχα παντα θα υπαρχει.
αλητες δεν εχετε ιερο κ οσιο
περα απο την πλακα θελω να σου ευχηθω περαστικα ,να εισαι παντα καλα,να μας κανεις να γελαμε!!!

αποκληστικες πληροφοριες θελουν τον οργανωτη του υπερ-καλητερου αγωνα στη γη αλλα και στους υπολοιπους πλανητες να μην πηγε κινηματογραφο εχθες

προταγωνιστει μονιμα-ειναι σταρ-ι

Image
Μέσα σε καιρούς θολούς ευτυχώς που υπάρχει και το θέατρο σκιών Αθανασίου, για να χαμογελάμε και λιγάκι.

Ο Θίασος Αθανασίου, χειρίζεται τις Σκιές του, πίσω από το πανί, με τέτοια μαεστρία ώστε και ο πιο μυημένος θεατής να χάνεται μέσα σε αυτή την τρελή παράσταση με τις ατάκες και τις λαμογιές του Καραγκιόζη που προσπαθεί να τα φέρει βόλτα.

Ο ήρωας του Αθανασίου καταφέρνει να παρουσιάσει ακόμα και το πιο οφθαλμοφανές ψέμα σαν αδιαμφισβήτητη αλήθεια με στόχο το φαγητό της ημέρας.

Μπλεγμένος σε παράξενες καταστάσεις καταφέρνει με τον ποιο τραγελαφικό τρόπο να βγει λάδι και ταυτόχρονα να φέρει το χαμόγελο στα χείλη ακόμα και του πιο πικραμένου.

Περισσότερα στο karagiozis.gr
Πιτσα - Μπαλα και Καρατε
User avatar
stavrosd
Posts: 690
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:47

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by stavrosd »

aapo wrote:
Γιάννης Αθανασίου wrote:...
ΥΓ. Α, ναι, μη το ξεχάσω! Λόγω πρόσφατης περιπέτειας με την υγεία μου, αναγκάστηκα να κάνω εξετάσεις σε όλα σχεδόν τα όργανα του σώματός μου. Και όλες έδειξαν ότι τα πάντα λειτουργούν σωστά! Τουλάχιστον εγώ έχω τις ιατρικές αποδέιξεις... Εσείς; :lol: :lol: :lol:
Το μυαλό το ήλεγξαν :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
sirros wrote:Αγαπητε general lee το ανεκδοτο σου ηταν ατυχες που νομιζατε οτι ψωφησε πριν λιγες μερες και χαρικατε
ο μακακας ειναι αθανατος.χαχαχα παντα θα υπαρχει.
αλητες δεν εχετε ιερο κ οσιο
περα απο την πλακα θελω να σου ευχηθω περαστικα ,να εισαι παντα καλα,να μας κανεις να γελαμε!!!
E!!!
Είπαμε!
Μην το χοντραίνουμε, κάποια πράγματα δεν είναι ούτε για πλάκα.
Υπάρχει πολύ υλικό για συζήτηση και πλάκα ακόμη (εκατέρωθεν)χωρίς να γινόμαστε απάνθρωποι!
Δημητριάδης Σταύρος
User avatar
stavrosd
Posts: 690
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:47

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by stavrosd »

Sorry για την adminιστικη παρέμβαση αλλά καλό είναι να έχουμε στο μυαλό μας την βαρύτητα κάποιον πραγμάτων!
(Αν θεωρείτε άτοπο το σχόλιο ας σβηστεί)
Δημητριάδης Σταύρος
sirros
Posts: 259
Joined: Wed Jun 17, 2009 07:53
Location: landroverworld

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by sirros »

black humor
Πιτσα - Μπαλα και Καρατε
Post Reply

Return to “Ανακοινώσεις των Λεσχών”