7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Γιάννης Αθανασίου

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by Γιάννης Αθανασίου »

1. Ποιοί είναι οι εκπρόσωποι λεσχών 4Χ4 στην ΟΜΑΕ;
2. Θα γίνει ή όχι το Hellenic Rally Raid;


Κοτ, κοτ, κοτ...
Γιάννης Αθανασίου

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by Γιάννης Αθανασίου »

stavrosd wrote:(ακούς Γιάννη δεν είσαι αλάνθαστος)
Ποτέ δεν είπα το αντίθετο Σταύρο. Γι΄αυτό και κάθε χρόνο ΒΕΛΤΙΩΝΟΜΑΣΤΕ!

Image

Image

Αυτα και μόνο δείχνουν ότι δε θέλουμε να κάνουμε κακό Σταύρο. Η κριτική, μετά τον αγώνα, όπως οφείλουμε, δεν κάνει κακό. Και σίγουρα δεν είναι ανάλογη με την προσπάθεια Κατσιμαλή, Αποστολίδη να μη γίνει ο 24ωρος, οπως σου επιβεβαίωσε και ο Φυτάς!

1. Ποιοί είναι οι εκπρόσωποι λεσχών 4Χ4 στην ΟΜΑΕ;
2. Θα γίνει ή όχι το Hellenic Rally Raid;


Αλήθεια, έχει τα κότσια να απαντήσει κανείς;
Γιάννης Αθανασίου

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by Γιάννης Αθανασίου »

1. Ποιοί είναι οι εκπρόσωποι λεσχών 4Χ4 στην ΟΜΑΕ;
2. Θα γίνει ή όχι το Hellenic Rally Raid;


Να κάνεις κακό στον 24ωρο μπορεί!
Να απαντήσεις ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ. Γιατί έχεις μια βασική έλλειψη!!!

1. Ποιοί είναι οι εκπρόσωποι λεσχών 4Χ4 στην ΟΜΑΕ;
2. Θα γίνει ή όχι το Hellenic Rally Raid;


1. Ποιοί είναι οι εκπρόσωποι λεσχών 4Χ4 στην ΟΜΑΕ;
2. Θα γίνει ή όχι το Hellenic Rally Raid;


Χωρίς ηχητική συνοδία... Δε χρειάζεται άλλωστε!
Γιάννης Αθανασίου

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by Γιάννης Αθανασίου »

1. Ποιοί είναι οι εκπρόσωποι λεσχών 4Χ4 στην ΟΜΑΕ;
2. Θα γίνει ή όχι το Hellenic Rally Raid;


Ναι; Έχεις δηλαδή τη βασική έλλειψη!!!

1. Ποιοί είναι οι εκπρόσωποι λεσχών 4Χ4 στην ΟΜΑΕ;
2. Θα γίνει ή όχι το Hellenic Rally Raid;


1. Ποιοί είναι οι εκπρόσωποι λεσχών 4Χ4 στην ΟΜΑΕ;
2. Θα γίνει ή όχι το Hellenic Rally Raid;
User avatar
stavrosd
Posts: 690
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:47

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by stavrosd »

Γιάννης Αθανασίου wrote: Αυτα και μόνο δείχνουν ότι δε θέλουμε να κάνουμε κακό Σταύρο. Η κριτική, μετά τον αγώνα, όπως οφείλουμε, δεν κάνει κακό. Και σίγουρα δεν είναι ανάλογη με την προσπάθεια Κατσιμαλή, Αποστολίδη να μη γίνει ο 24ωρος, οπως σου επιβεβαίωσε και ο Φυτάς!
Αν θέλεις να το συνεχίσουμε μπορούμε να κάνουμε άλλο θεμματάκι για τα άρθρα και τις αναφορές σου (και ανακρίβειες πολλές φορές) για άλλους αγώνες. Πιάνουν πολύ χώρο οι φωτογραφίες ;)
cuspid wrote:Λοιπόν, μια και στο ράδιο αρβύλα έβαλαν διαφημίσεις :D , θα γράψω αυτά που είπα στη συνάντηση για το Balkan και αυτά που έγιναν στην συγκέντρωση στα γραφεία της ΕΛΠΑ στην Μεσογείων:
Με παρόντες το σύνολο των εμπλεκόμενων οργανωτών (για το Offroad Team είμαστε ο γιατρός, ο Μελέτης και εγώ), όταν μας ζητήθηκε από τον πρόεδρο της επιτροπής 4Χ4 η γνώμη μας για τους νυχτερινούς αγώνες (επιτόπου προφορικά, αλλά και γραπτά σε mail με έκθεση προτάσεων που στείλαμε όλοι στην ΕΘΕΑ), οι Αποστολίδης και Κατσιμαλής διαφώνησαν με την διοργάνωση τους. Το Offroad Team συμφώνησε με την συνέχισή τους, προφορικά επιτόπου αλλά και στην έκθεση προτάσεων που έστειλε την επόμενη ημέρα προς την ΕΘΕΑ (το ξέρω γιατί συμμετείχα στην σύνταξή της).
Αυτά είναι τα γεγονότα όπως τα είδα.
Απο αυτά εγώ καταλαβαίνω οτι ερωτήθηκαν και είπαν την γνώμη τους.
Εσύ την λές πολλές φορες χωρίς καν να ρωτηθείς!
Καλά κάνεις, αλλά την πιπίλα εγω δεν κάνω κακό κατηγορώντας τους αγώνες των άλλων άστη!
Και ξέρεις κάτι το έχω ξαναπεί αν κάποιος θεωρεί οτι κάποιος κάνει κακό στο σύνολο έστω και όχι άμεσα σε αυτόν, πρέπει να το καταγγείλει!
Αλλιώς μπροστά δεν πάμε!
Δημητριάδης Σταύρος
Γιάννης Αθανασίου

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by Γιάννης Αθανασίου »

Εξισώνεις δηλαδή αυτούς που ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ να ακυρώσουν έναν αγώνα, με κάποιον που, κατ΄εσέ, λέει τη γνώμη του. Σε περίμενα πιό αντικειμενικό...

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΣΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΩΝ ΟΣΩΝ ΕΓΩ ΕΙΠΑ! ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΞΙΑ ΓΙΑ ΕΣΑΣ...

ΣΤΟΧΟΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ Ο 24ΩΡΟΣ ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ...

Τώρα να δω τί θα κάνετε!!!

1. Ποιοί είναι οι εκπρόσωποι λεσχών 4Χ4 στην ΟΜΑΕ;
2. Θα γίνει ή όχι το Hellenic Rally Raid;


Οι ερωτήσεις παραμένουν αναπάντητες. Μάλλον θα τις απαντήσει ο Αρκάς... λόγω σοβαρότητας των αναφερόμενων θεμάτων!!!
User avatar
stavrosd
Posts: 690
Joined: Thu Jun 18, 2009 11:47

Re: 7/6/10 ΕΚΛΟΓΕΣ Ομοσπονδίας Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος

Post by stavrosd »

Γιάννης Αθανασίου wrote:Εξισώνεις δηλαδή αυτούς που ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ να ακυρώσουν έναν αγώνα, με κάποιον που, κατ΄εσέ, λέει τη γνώμη του.
Οκ ήταν πιο αποτελεσματικοί απο εσένα...και?
Αλλά ούτως ή άλλως δεν θα γένει τελικά? Θα γίνει!
Γιάννης Αθανασίου wrote:Σε περίμενα πιό αντικειμενικό...
Δεν έχεις βαρεθεί να περιμένεις? :mrgreen:
Κατα εσένα αντικειμενικός είναι μόνο αυτός που συμφωνεί απόλυτα με σενα... ε έτσι δεν θα γίνω ποτέ αντικειμενικός ας το ξεκαθαρίσουμε!
Γιάννης Αθανασίου wrote:ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΣΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΩΝ ΟΣΩΝ ΕΓΩ ΕΙΠΑ! ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΞΙΑ ΓΙΑ ΕΣΑΣ...
Δεν κατάλαβα, αν πχ το κανάλι με την μεγαλύτερη ακροαματικότητα παρανομεί ή με προσβάλει ή θεωρώ οτι κάνει κακό στο παιδί μου ,είναι προδοσία να κινηθώ εναντίον του επειδή είναι το μεγαλύτερο! Απαραίτητο το πλήθος αλλά δεν μετράει μόνο αυτό!
Δημητριάδης Σταύρος
Post Reply

Return to “Ανακοινώσεις των Λεσχών”