1st ''WILD TROPHY'' THESSALONIKIS 2014

PANXENITO
Posts: 69
Joined: Wed Oct 20, 2010 17:42

Re: 1st ''WILD TROPHY'' THESSALONIKIS 2014

Post by PANXENITO »

Επειδή πινω ουισκια εδω με κάτι φίλους ( ΡΟΥΛΗ ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΗ ΚΑΙ ΑΛΈΚΟ ΑΛΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ) μου είπαν ότι όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμασταρια ας κάνει ο καθένας αυτο που μπορεί και οι μόνοι που μπορούν να κρίνουν είναι αυτοί που ηρθαν.
KON.GV
Posts: 93
Joined: Wed Jul 08, 2009 10:11
Location: ΙΛΙΟΝ

Re: 1st ''WILD TROPHY'' THESSALONIKIS 2014

Post by KON.GV »

mikeoff wrote:Αγαπητέ κύριε Ψαρά...

Με εκτίμηση
Μιχάλης Κοντιδης
Μιχάλη χάρηκα που τα ξαναείπαμε και είσαι και κοντοχωριανός!

Πιστεύω ότι η παρατήρηση αφορούσε εμένα προσωπικά.
Απλά ήθελα να πω με απλά λόγια...Η Β Ελλάδα έχει αχανείς εκτάσεις δάσους και πιστεύω ότι αξίζει να γίνοται αγώνες 4χ4.
Last edited by KON.GV on Mon Oct 13, 2014 22:10, edited 1 time in total.
...a hundred clocks are ticking
the line becomes a circle
spin the wheel of fortune
or learn to navigate ...
KON.GV
Posts: 93
Joined: Wed Jul 08, 2009 10:11
Location: ΙΛΙΟΝ

Re: 1st ''WILD TROPHY'' THESSALONIKIS 2014

Post by KON.GV »

PANXENITO wrote:Επειδή πινω ουισκια
εσένα σε φοβάμαι και χωρίς ουίσκια... :mrgreen: :mrgreen:
Παναγιώτη ελπίζω να ξαναβρεθούμε !!
...a hundred clocks are ticking
the line becomes a circle
spin the wheel of fortune
or learn to navigate ...
jeremi
Posts: 22
Joined: Tue Mar 27, 2012 18:05

Re: 1st ''WILD TROPHY'' THESSALONIKIS 2014

Post by jeremi »

Μία πολύ όμορφη βόλτα έλαβε τέλος. Θέλω να πιστευω πως όλοι οι συμμετέχοντες πέρασαν υπέροχα! Τόσο αυτοί με "αγωνιστικά" αυτοκίνητα, όσο οι θεατές αλλά και οι 4-5 που οδήγησαν τα εργοστασικά τους αυτοκίνητα πολύ πιο μακρθά από τα όρια τους. Χαρηκα πολύ που τους βοηθήσαμε σε δύσκολα περάσματα και ελπίζω να τα βελτι΄σουν σύντομα. Αυτή η βόλτα, όπως και όλες οι προηγούμενες που έγινα το 2014, έδειξαν ότι ακόμα και σήμερα υπάρχει πολύ διάθεση από όλους για την διοργάνωση εκδηλώσεων και αγώνων. Θεωρώ πως δεν είναι τόσο η "κρίση" αλλ'α το πολύ ακριβό κοστολόγιο για την διοργάνωση αλλά και την συμμετοχή λόγω της επίβλεψης των "αρχόντνων". . Δυστυχώς ο μόνος τρόπος να περνάμε όμορφα και να βλέπουμε τους φίλους μας από μακριά είναι στισ "βόλτες" τα επόμενα χρόνια. Επιβεβαιώθηκε στην Εύβοια φέτος αλλά και στον επόμενο αγώνα που γίνεται σύντομα.

Προσωπικά πέρασα πολύ ωραία, ΟΔΗΓΗΣΑ, συνοδήγησα, άλλαξε 3-4 συνοδηγους, το αμάξι μου το εμπιστεύτηκα στο φίλο τον Στέλιο και έτσι μπόρεσα να πάρω πολύ μάτι !!!! Γνώρισα και είχα τον χρόνο να συζητήσω με πολλούς έμπειρους οδηγους.
Όλη οι συμμετέχοντες ήταν ΜΙΑ παρέα και η οποιαδήποτε βλάβη η πρόβλημα αντιμετωπίστηκε ομαδικά!
Εύχομαι να μπορέσω να συμμετάσχω στις επόμενες βόλτες καθώς ο προυπολογισμός για να προετοιμαστεί το αυτοκίνητο βάση προδιαγραφών είναι δυσβάστακτος.

ΜΠΡΑΒΟ σε όσουν ΗΡΘΑΝ. ΜΠΡΑΒΟ στην οργάνωση! ΜΠΡΑΑΒΟ για την ένθερμη υποστήριξη από τους ΧΟΡΗΓΟΥΣ !ΜΠΡΑΒΟ για την συνεργασία των νέων με τους "παλιούς" και τους έμπειρους.

ΜΦΧ,
Ζαφείρης Ναξιάδης
psaras4x4
Posts: 26
Joined: Wed Dec 07, 2011 21:44

Re: 1st ''WILD TROPHY'' THESSALONIKIS 2014

Post by psaras4x4 »

εκανα ενα σχολιο σε κατι που εγραψε ο κυριος kon gv η απαντηση του στο σχολιο μου που ξεκινουσε με την προταση εχεις απολυτο δικιο σε οσα αναφερεις μου εδωσε να καταλαβω οτι καταλαβε το σαφεστατο κειμενο μου τωρα για καποιους υπερηλικες κολλητους μου δικηγορους θα τα πουμε απο κοντα οταν ξεσουροσουν οσο για καποιον διασκεδαστη που πεταχτηκε του συνιστω να ξαναδιαβαση το κειμενο μου οταν θα ειναι νηφαλιος για να σταμαησει να βλεπει φαντασματα
User avatar
sonixthessaloniki
Posts: 75
Joined: Mon Mar 19, 2012 12:00

Re: 1st ''WILD TROPHY'' THESSALONIKIS 2014

Post by sonixthessaloniki »

Φιλε μιχαλη (ψαρα) το οτι θα εβγαζες τοσο μεγαλη κακια για την προσπαθεια ολων μας δεν το περιμενα! Εγω φταιω που σε προσκαλεσα στην βολτα της Θεσσαλονίκης (που πιστεύω ήταν αντάξια ενος δυνατου αγωνα , οπως και το ειπαν εμπειρα ατομα στον χωρο που ήρθαν και είναι οι μονοι που μπορούν να κρινουν) να εισαι σιγουρος οτι δεν θα επαναληφθεί. ....
μας συγχωρείς για την πρόσκληση. .!
Θα σε παρακαλούσα τις κακίες σου για όλους μας ΟΧΙ στο θεμα μας "Wild trophy thessalonikis 2014"
Ευχαριστώ. ..
..:: Τeam Spider Thessaloniki ::..
mikeoff
Posts: 65
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:23

Re: 1st ''WILD TROPHY'' THESSALONIKIS 2014

Post by mikeoff »

Είναι έτσι όπως τα λες φίλε μου, χωρίς εμένα εκείνο το Σαββατόβραδο στο Χορτιάτη, θα είχες παει για ύπνο απο τις οχτώ αλλά ας όψεται. Μπαίνεις σε μια διαδικασία που είναι πολύ λαϊκή για τα γούστα μου, απλά λυπάμαι για σένα.
KON.GV
Posts: 93
Joined: Wed Jul 08, 2009 10:11
Location: ΙΛΙΟΝ

Re: 1st ''WILD TROPHY'' THESSALONIKIS 2014

Post by KON.GV »

Ξέχασα και τη σημαντικότερη ίσως φώτο μαζί με ένα καλό φιλαράκι!! ;)
10427317_1541560306073536_3713427274292429191_n.jpg
10427317_1541560306073536_3713427274292429191_n.jpg (32 KiB) Viewed 3852 times
Μία ψυχή κάποτε μου είπε:
-"Θα τα πούμε στο βουνό"
ε από τότε έχω να τον δώ! 8-)

Εύχομαι και του χρόνου να γίνει κάτι ανάλογο και θα κάνω τα αδύνατα δυνατά να είμαι εκεί!!!
Ελπίζω οι διοργανωτές να λάβουν σοβαρά υπόψη την μοναδική επιθυμία μου....ύπνος μέσα στο χαντάκι όπου βραδιάσει παντώς καιρού μαζί με τα οχήματα και συνέχεια της βόλτας την επόμενη με το πρώτο φως.. :lol: :lol: :lol:
...a hundred clocks are ticking
the line becomes a circle
spin the wheel of fortune
or learn to navigate ...
User avatar
manouzz
Posts: 112
Joined: Tue Jun 16, 2009 18:45
Location: Σερραι

Re: 1st ''WILD TROPHY'' THESSALONIKIS 2014

Post by manouzz »

ιντριγκες,παθη και εγωισμοι!!!γουσταρω!τα ειχαμε στους αγωνες τωρα προσεχως και στις βολτες!το τελικο συμπερασμα μου ειναι να ταιριαζουν τα χνωτα!αν δεν,ασ'το καλυτερα,ουτε στη κολαση!
Παρα τις προσπαθειες μου να ερθω σαν συνοδηγος(μιας και δεν εχω αμαξι) και να μη χασω τη βολτα αλλα και να δω φιλους(τα χνωτα που ελεγα),δεν μπορεσα λογο επαγγελματικη κυριακατικης υποχρεωσης :twisted: :twisted: :twisted: .Φυσικα απο το απογευμα του σαββατου μεχρι και της κυριακης,ημουν με ενα τηλεφωνο στο χερι για να μαθαινω αλλα και να ζω οσο μπορω το ποσο καλα περασατε.
Εμαθα λοιπον τηλεφωνικος οτι παρα πολλοι εβρεξαν το βρακακι τους απο μπροστα,αλλα και το λερωσαν απο πισω! :mrgreen: :mrgreen: Ακουγα απο το ακουστικο γκαζια,βραχια να σπανε,φωνες,γελια,καζουρα!ενα γνωριμο κλιμα των εκδρομων!
Μπραβο στα παιδια του spider team για την προσπαθεια τους η οποια αναγνωριστηκε απο πολλους!

Μαλλον και αυτη ηταν η τελευταια βολτα της χρονιας,μια ακρως επιτυχημενης χρονιας απο αποψη οργανοσεων των κατα τοπους λεσχων,οι οποιες μας εδωσαν την δυνατοτητα να οδηγησουμε τα αυτοκινητα μας σε ξενα τερραιν αλλα και να μην τα κραταμε στο γκαραζ!Αν περιμεναμε να γινουν αγωνες τα αμαξια θα ειχαν πιασει μουργα και θα ημασταν κολλημενοι μπροστα σε ενα pc!
Οι κατα τοπους λεσχες κανουν αγωνα για να μας προσφερουν οτι καλυτερο στο χαμηλοτερο κοστος!Να κοιταξουμε στη νεα χρονια που ερχεται να τις στηριξουμε γιατι στο κατω κατω το κανουνε για τους υπολοιπους!
Καντε τους προγραμματισμους απο τωρα!ηδη εχουν ανακοινωθει ημερομηνιες για βολτες!Ας αφησουμε στην ακρη τους εγωισμους και ας στηριξουμε αυτες τις διοργανωσεις!

Καλο 2015 να εχουμε!
X.E.S.E. CLUB
User avatar
xeilas
Posts: 423
Joined: Mon Jan 11, 2010 13:11
Location: ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ

Re: 1st ''WILD TROPHY'' THESSALONIKIS 2014

Post by xeilas »

manouzz wrote: Μπραβο στα παιδια του spider team για την προσπαθεια τους η οποια αναγνωριστηκε απο πολλους!

Μαλλον και αυτη ηταν η τελευταια βολτα της χρονιας,μια ακρως επιτυχημενης χρονιας απο αποψη οργανοσεων των κατα τοπους λεσχων,οι οποιες μας εδωσαν την δυνατοτητα να οδηγησουμε τα αυτοκινητα μας σε ξενα τερραιν αλλα και να μην τα κραταμε στο γκαραζ!Αν περιμεναμε να γινουν αγωνες τα αμαξια θα ειχαν πιασει μουργα και θα ημασταν κολλημενοι μπροστα σε ενα pc!
Οι κατα τοπους λεσχες κανουν αγωνα για να μας προσφερουν οτι καλυτερο στο χαμηλοτερο κοστος!Να κοιταξουμε στη νεα χρονια που ερχεται να τις στηριξουμε γιατι στο κατω κατω το κανουνε για τους υπολοιπους!
Καντε τους προγραμματισμους απο τωρα!ηδη εχουν ανακοινωθει ημερομηνιες για βολτες!Ας αφησουμε στην ακρη τους εγωισμους και ας στηριξουμε αυτες τις διοργανωσεις!

Καλο 2015 να εχουμε!
Μπραβο στα παιδια του spider team
K.Stylianos Action4X4club
Post Reply

Return to “Εκδρομές Συγκεντρώσεις Εκδηλώσεις”