XANTHI X-TREME 4x4 EVENT Vol. II -ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΞΑΝΘΗΣ - 2015

User avatar
xeilas
Posts: 423
Joined: Mon Jan 11, 2010 13:11
Location: ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ

Re: XANTHI X-TREME 4x4 EVENT Vol. II -ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΞΑΝΘΗΣ - 201

Post by xeilas »

Parason wrote:Δεν μου λες ρε Νικο???τις διαδρομες...τις βγαζεις με το σωληνωτο φορτωμενο στο τρειλερ η στα δυσκολα το κατεβαζεις??? :lol: :lol: :lol: ;) ;)
:D :D :D
K.Stylianos Action4X4club
NIKSOLO
Posts: 147
Joined: Sat Dec 07, 2013 20:10

Re: XANTHI X-TREME 4x4 EVENT Vol. II -ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΞΑΝΘΗΣ - 201

Post by NIKSOLO »

xeilas wrote:
Parason wrote:Δεν μου λες ρε Νικο???τις διαδρομες...τις βγαζεις με το σωληνωτο φορτωμενο στο τρειλερ η στα δυσκολα το κατεβαζεις??? :lol: :lol: :lol: ;) ;)
:D :D :D
για αρχη με το λ 200,και μετα απο την προθερμανση το κατεβαζω για να ζορισω λιγο τη :lol: :lol: :lol: φαση,,, παντως θα ειναι,πιστευω ενα αξεχαστο ΣΚ,και αν πανε καλα τα πραμματα,θα εχω και καποιες εκπληξεις,,ολα θα αναρτουνται στο φορουμ,, εκτως αν με κολλας και ψαχνεις μονομαχιαα :P :P ;) !!!!!!!οπως και να χει κοιτα να ερθεις γιατι,, :evil: :evil: :evil:
Parason
Posts: 166
Joined: Sun Jun 21, 2009 23:11
Location: KAVALA

Re: XANTHI X-TREME 4x4 EVENT Vol. II -ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΞΑΝΘΗΣ - 201

Post by Parason »

NIKOΣ G wrote:
xeilas wrote:
Parason wrote:Δεν μου λες ρε Νικο???τις διαδρομες...τις βγαζεις με το σωληνωτο φορτωμενο στο τρειλερ η στα δυσκολα το κατεβαζεις??? :lol: :lol: :lol: ;) ;)
:D :D :D
για αρχη με το λ 200,και μετα απο την προθερμανση το κατεβαζω για να ζορισω λιγο τη :lol: :lol: :lol: φαση,,, παντως θα ειναι,πιστευω ενα αξεχαστο ΣΚ,και αν πανε καλα τα πραμματα,θα εχω και καποιες εκπληξεις,,ολα θα αναρτουνται στο φορουμ,, εκτως αν με κολλας και ψαχνεις μονομαχιαα :P :P ;) !!!!!!!οπως και να χει κοιτα να ερθεις γιατι,, :evil: :evil: :evil:

μονο και μονο για να δω να δουλευουν οι νεροσωληνες σου θα ερθω!!!! :lol: :lol: για αντισκηνο θα εχει χωρο??? :roll: :roll:
KAVALIOTAKIA....
Ανδρεας Παραγιος...


Kavala Suzuki Team...
Kavala off Road Club....
NIKSOLO
Posts: 147
Joined: Sat Dec 07, 2013 20:10

Re: XANTHI X-TREME 4x4 EVENT Vol. II -ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΞΑΝΘΗΣ - 201

Post by NIKSOLO »

Μετα και Ιωαννενα επιτελους ερχεται και η σειρα μας,,σε λιγες μερες ξεκιναμε να χαραζουμε και τα κομματακια που θα παιξουμε και να τα αναρτησουμε να τα δειτε και σεις,,το διχως αυριο ειναι η απλη εκδωση,,τα αλλα απο το τηλ :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
Posts: 1925
Joined: Wed Jun 17, 2009 11:55
Location: ΠΡΕΒΕΖΑ-ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Re: XANTHI X-TREME 4x4 EVENT Vol. II -ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΞΑΝΘΗΣ - 201

Post by Α - Π ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ »

Εχουμε ημερομηνια;;;;;
User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Re: XANTHI X-TREME 4x4 EVENT Vol. II -ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΞΑΝΘΗΣ - 201

Post by quinda »

1)Χάρης - ????? Θεσσαλονικη Σ.ΤΕ.Β.Ε. Με το κίτρινο προεδρικό (χαχαχαχαχαχαχχα)
https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
Parason
Posts: 166
Joined: Sun Jun 21, 2009 23:11
Location: KAVALA

Re: XANTHI X-TREME 4x4 EVENT Vol. II -ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΞΑΝΘΗΣ - 201

Post by Parason »

NIKOΣ G wrote:Μετα και Ιωαννενα επιτελους ερχεται και η σειρα μας,,σε λιγες μερες ξεκιναμε να χαραζουμε και τα κομματακια που θα παιξουμε και να τα αναρτησουμε να τα δειτε και σεις,,το διχως αυριο ειναι η απλη εκδωση,,τα αλλα απο το τηλ :lol: :lol: :lol: :lol:


πηρε μπρος το κιτρινο αντλιοστασιο ρει???με τι θα βγαλεις τις διαδρομες???να ξερουμε με τι να ρθουμε!!!!!! :lol: :lol: :roll: :roll: :roll:
KAVALIOTAKIA....
Ανδρεας Παραγιος...


Kavala Suzuki Team...
Kavala off Road Club....
User avatar
tsekmesolo
Posts: 199
Joined: Mon Jan 06, 2014 19:44
Location: komotini

Re: XANTHI X-TREME 4x4 EVENT Vol. II -ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΞΑΝΘΗΣ - 201

Post by tsekmesolo »

παλιοδρακε βαλε ενα διπλο ακομα απο HARD CORE 4X4 KOMOTINI. tsekmesolo και καζαντζης σακης με tj onireicon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
NIKSOLO
Posts: 147
Joined: Sat Dec 07, 2013 20:10

Re: XANTHI X-TREME 4x4 EVENT Vol. II -ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΞΑΝΘΗΣ - 201

Post by NIKSOLO »

Το κιτρινακι θαλει κατι ψιλα ακομα με τα ρευματα,φιλε παραγιε με οτι και να ερθετε σιγουρα θα εχω κανονηση κατι καλο,με εγγυηση αϊζο τερεν 2015,και εγκριση του ΔΣ ξανθης!χαχαχα!εχω καλα σχεδια και ευελπιζω να τα ολοκληρωσω,γενικος μαγκακια μου θα ειναι καλα γιατι με ξερω :lol: :lol: την αλλη εδομαδα θα τρεξω λιγο με την ΕΛΑΣ να κανουμε την προκαθωρισμενη παρελαση εις τους πληγωντες τετρακινητους ανα των καιρων ;) ;) με κανονικη συνοδια αστυνομικου οχηματος!οχι παιζουμε!ειναι δυσκολοι καιροι αλλα πιστευω να το καταφερουμε,ημερομηνια θα αναρτησουμε σε λιγες μερες να δουμε μη πεσουμε σε κανα αγωνα,παντως ειναι μεσα στον οκτωμβρη,με δροσουλα,μετα την ερχωμενη τεταρτη θα εχουμε πιο εγκυρες ενημερωσεις,ρουλη αν καταφερω να κανω την παρελαση θα σε παρακαλουσα να εισαι πιο ,,,,θορυβωδης διοτι δεν μπωρει να περασουμε ατσι απλα,και σαββατο απογευμα :lol: :lol: :lol: καλα ειμασται σοβαροι τωρα στους κοφτες και οποιος ξυλωσει πλακωστρωτα,θα εχει δωρο την κληση του δημου ;) καλη μας συνεχεια και το ΔΙΧΩς ΑΥΡΙΟ κοντευει!
NIKSOLO
Posts: 147
Joined: Sat Dec 07, 2013 20:10

Re: XANTHI X-TREME 4x4 EVENT Vol. II -ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΞΑΝΘΗΣ - 201

Post by NIKSOLO »

quinda wrote:1)Χάρης - ????? Θεσσαλονικη Σ.ΤΕ.Β.Ε. Με το κίτρινο προεδρικό (χαχαχαχαχαχαχχα)
προτρεχεις αλλα κατι θα κανω για σενα :lol: :lol:
Post Reply

Return to “Εκδρομές Συγκεντρώσεις Εκδηλώσεις”