KOMOTINI WEEKEND TROPHY RIDE ΜΑΙΟΣ 2014

User avatar
manouzz
Posts: 112
Joined: Tue Jun 16, 2009 18:45
Location: Σερραι

Re: KOMOTINI WEEKEND TROPHY RIDE ΜΑΙΟΣ 2014

Post by manouzz »

οτι καλυτερο εχει γινει στη βορειο ελλαδα τα τελευταια χρονια,οι ανθρωποι της κομοτινης μας εδωσαν ενα πολυ αισιοδοξο μηνυμα για τα επομενα χρονια στην τετρακινηση!
τα παιδια της λεσχης εκαναν εναν φοβερο αγωνα για να μας προσφερουν τελειες και απαιτητικες διαδρομες,πληρους καλυψη στο λεπτο σε οποια οχηματα εβγαλαν προβλημα,δεν αφησαν το βουνο πριν βεβαιωθουν οτι ολοι(25 οχηματα)παρκαραν τα οχηματα τους στο χωρο συγκεντρωσης.λεωφορια πηγαιναν πληρωματα και θεατες απο τον χωρο της κατασκηνωσης στο παρκινκ των οχηματων,δωρεαν διαμονη,δωρεαν διατροφη,ζωντανη ορχηστρα,σουβλακι παρτυ και πολλες ακομα δωρεαν παροχες που σε τετοιους δυσκολους καιρους,ειναι αδυνατα!το πρωι εβλεπες ανθρωπους της λεσχης να τρεχουν να βοηθησουν σε θεματα βλαβων,να βοηθησουν πληρωματα που ειχαν δυσκολιες και το βραδυ ετρεχαν να μας σερβιρουν τα φαγητα μας!

Ηταν ολα τοσο τελεια οργανομενα και αψεγαδιαστα.

το ευχαριστω δεν ειναι τιποτα μπροστα σε ολα αυτα που μας προσφερατε!ελπιζω την επομενη φορα να ανταπεξελθουμε και εμεις προς εσας!

Image
X.E.S.E. CLUB
User avatar
xeilas
Posts: 423
Joined: Mon Jan 11, 2010 13:11
Location: ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ

Re: KOMOTINI WEEKEND TROPHY RIDE ΜΑΙΟΣ 2014

Post by xeilas »

:!:
K.Stylianos Action4X4club
mikeoff
Posts: 65
Joined: Thu Jun 18, 2009 20:23

Re: KOMOTINI WEEKEND TROPHY RIDE ΜΑΙΟΣ 2014

Post by mikeoff »

Δεν θέλω να επαναλάβω τα ίδια,ήταν μια άριστη διοργάνωση σε όλα τα επίπεδα,αυτό που μου έκανε όμως μεγάλη εντύπωση ήταν η διάθεση όλων να βοηθήσουν και να εξυπηρετήσουν,σε οτιδήποτε λογικό ή παράλογο τους είχε ζητηθεί.Το χαμόγελο πάντα περίσσιο και πλατύ με λίγα λόγια ΑΝΘΡΩΠΟΙ! Συγχαρητήρια στη Λέσχη και σε όλα τα παιδιά .Εύχομαι πάντα τέτοιες επιτυχημένες εκδηλώσεις.Να μην ξεχάσω να συγχαρώ τους υπεύθυνους για τις επιλογές των διαδρομών,ήταν ότι πιο τεχνικό και δύσκολο έχω συναντήσει τα τελευταία χρόνια και σε επίσημο επίπεδο αλλά και σε φιλικό.Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ και πάλι είναι λίγο!!!
User avatar
xeilas
Posts: 423
Joined: Mon Jan 11, 2010 13:11
Location: ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ

Re: KOMOTINI WEEKEND TROPHY RIDE ΜΑΙΟΣ 2014

Post by xeilas »

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α !!!

Η τέλεια βόλτα – προπόνηση !

Η σούπερ διοργάνωση!

Φοβερά παρεϊστικο και φιλικό κλίμα !

Χορτάσαμε οδήγηση !

Ατελείωτη οδήγηση αλοστε για αυτό και πηγαμε !

Σε μια στιγμή μου λέει ο συνοδηγός μου :
<ρε είμαστε ακόμα στην σελίδα 5 και όλες είναι 22!>
Μέχρι της 4 το μεσημέρι καταφέρουμε να κάνουμε μόνο τα 32 χιλ από τα 60!
Αλλά χορτάσαμε οδήγηση ! γεμίσαμε λέμε!!!

Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους που με βοήθησαν στην δύσκολη στιγμή μου
Και με βοήθησαν να ξεπεράσω τις αναποδιές που προέκυψαν


Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α !!!
K.Stylianos Action4X4club
User avatar
xeilas
Posts: 423
Joined: Mon Jan 11, 2010 13:11
Location: ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ

Re: KOMOTINI WEEKEND TROPHY RIDE ΜΑΙΟΣ 2014

Post by xeilas »

Παρέλειψα σαν ανεπίσημος μεταφραστής του ΒΟΥΛΓΑΡΙΚΟΥ πληρώματος, να μεταφέρω την άποψη τους .

Πήραν μέρος με ένα αυτοκίνητο όχι και τόσο προετοιμασμένο για το επίπεδο τις διοργάνωσης
χωρίς της αργές μας σχέσεις και με έλλειψη μπροστινού μποκε,που ώμος πάλεψε δυνατά ,έσπασε διόρθωσε την βλάβη του μες την πίστα και συνέχισε , τερμάτισε με επιτυχία την δεύτερη μέρα αρκετά εντυπωσιακά!

<Ηταν υπέροχα όλα ! δυνατά κομμάτια γεμάτα αδρεναλίνη και πολύ τεχνικα !
Περάσαμε τέλια! Ελπίζουμε να δώσουμε ξανά το παρόν σε μια τέτοια διοργάνωση όποτε μας προσκαλέσετε!>
K.Stylianos Action4X4club
User avatar
xeilas
Posts: 423
Joined: Mon Jan 11, 2010 13:11
Location: ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ

Re: KOMOTINI WEEKEND TROPHY RIDE ΜΑΙΟΣ 2014

Post by xeilas »

K.Stylianos Action4X4club
User avatar
Mike Miskis
Posts: 64
Joined: Fri Sep 16, 2011 10:09

Re: KOMOTINI WEEKEND TROPHY RIDE ΜΑΙΟΣ 2014

Post by Mike Miskis »

Από χθες, όλοι οι φίλοι μου που ήρθαν στο event μου λένε τα καλύτερα λόγια για τις διαδρομές, το κλίμα και την οργάνωση. Μπράβο παιδιά, συγχαρητήρια!
PANXENITO
Posts: 69
Joined: Wed Oct 20, 2010 17:42

Re: KOMOTINI WEEKEND TROPHY RIDE ΜΑΙΟΣ 2014

Post by PANXENITO »

ενα μεγαλο ευχαριστω και ενα πιο μεγαλο μπραβο στη λεσχη της κομοτηνης και σε οσους βοηθησαν να γινει το τελειο τριημερο. δε χρειαζεται να επαναλαβω ποιες οι ανεσεις που παρειχε η λεσχη σε ολα τα team και οτι αλλο εκανε ουτε για τις τελειες διαδρομες γιατι απλα δεν υπαρχουν λογια...... και παλι μπραβο..... αααααααααααααα την αλλη φορα βαλτε και καμια μασατζου γιατι δεν μπορω να κουνηθω απο τα βραχια ποναω παντου μαλλον ξεσυνηθησα χαχαχαχα.
blacklimit_orest
Posts: 105
Joined: Tue Jul 21, 2009 08:13
Location: Ορεστιαδα

Re: KOMOTINI WEEKEND TROPHY RIDE ΜΑΙΟΣ 2014

Post by blacklimit_orest »

λοιπον.....


τα μπραβο και τα συγχαρητήρια για την ολη οργανωση της λεσχης πιστευω ειναι πολυ λιγα για αυτα που μας προσφερατε εσεις μεσα σε 3 μερες και ειλικρινά δεν εχω λογια και τι να πρωτο πω για την υποδοχη,για την ολη βοηθεια σε ολη την διαδρομη,για την απιστευτη διαδρομη

μπραβο και παλι μπραβο και παλι καλα που ειναι και καποιοι σαν και εσας που μας αλλαζουν την διαθεση με κατι τετοιες βολτες

ευχαριστουμε ιδαιτερα τους.....
τον κυριο Τζαμπαζλη για το λαδι
τον αλεκο που ψαξαμε να βρουμε ταπα η αλλο τροπο για να λυσουμε το ψιλοπροβληματακι μου
τον τασο που επεσε με το αλεξιπτωτο εκει που ειμασταν για να μασ βοηθησει(γιατι αμαξι δεν ειδα!!!!!)
τον γιαννη που ηταν διαθετημενος να αφησει την σκαρα με τις πανσετες για να ερθει να με τραβηξει(αλλα να ξερεις γιαννη επιτηδες το καναμε με τον μητσο γιατι ειχαμε πεινασει και ειπαμε να γυρισουμε στην σκαρα :lol: :lol: :lol: :lol: )
αν ξεχασαμε καποιον ας μας συνχωρεσει

μαριεεεεεε καμια μπυρα ρε φιλος.....ααααα κατι που ξεχασα πολλυυυυυ πετραααααα!!!!!!

κυριοι να ξερετε πως και την επομενη φορα παλι κοντα σας θα ειμαστε σε οτι και αν οργανωσετε

Σας Ευχαρισουμε πολυ!!!

Ματζιουριδης Δημητρης
Αραμπατζιδης Δημητρης
M. Dimitris Action4X4club
Post Reply

Return to “Εκδρομές Συγκεντρώσεις Εκδηλώσεις”