Τετρακινητη βολτα στο μαγικο βουνο (Διρφης) 10-11-13

Post Reply
panosxalkida
Posts: 122
Joined: Tue Nov 09, 2010 16:09

Re: Τετρακινητη βολτα στο μαγικο βουνο (Διρφης) 10-11-13

Post by panosxalkida »

sami wrote:ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ EVENT ΤΙΣ ΧΡΟΝΙΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D :D :D :D
ΤΑΚΗΣ
Posts: 156
Joined: Sat Jul 10, 2010 13:00

Re: Τετρακινητη βολτα στο μαγικο βουνο (Διρφης) 10-11-13

Post by ΤΑΚΗΣ »

που πουλανε ρε παιδια ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΟ ΚΑΖΑΝΙ :lol: :lol: :lol: να παρουμε ενα για να παει
στους extreme μονο του !!!
Γιατι μονο ορεξη για φαει δεν θα εχουνε :o
και οπως λεει ο Πανος 110 θα φανε πολυ πετρα :lol: :lol: :lol: :lol:
με γεματο στομαχι τα κανεις ολα καλητερα !!!!!!!!!!!!!!!!
V12-6,0L portal axles Transversal .
Hydraulic suspension
hydraulic winch front-real
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Τετρακινητη βολτα στο μαγικο βουνο (Διρφης) 10-11-13

Post by georgexj »

panos110 wrote:
georgexj wrote:
κυριακος αθανασιου wrote:αυτο και αν ειναι τετρακινητο παρτυ....ολος ο καλος κοσμος μαζεμενος...
ελπιζω το 14:00 να μην γινει 2:00 :lol: :lol: :lol:

εμενα προσωπικα δεν με απασχολει το φαγητο!!!ειμαι σιγουρος οτι θα μας χορτασετε απο αλλα πραγματα!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Εσυ προσωπικα θα φας τις πετρες με το κουταλι.Το ιδιο και η παρεα σου... :lol: :lol: :lol:
xomateros wrote:χθες βραδυ στην λεσχη συζητησαμε το ενδεχομενο να δωσει και η λεσχη 4χ4 πατρας skartaekato το παρων στην εκδηλωση σας οποτε μεσα στις επομενες μερες θα ενημερωσουμε και εμεις !!!!!!!!!!!!!!
Παντα δραστηρια η λεσχη της Πατρας!!!
Θα χαρουμε να σας δουμε!
Τελικα εσυ το εβαλες σκοπο.......η στο σπιτι σου θα το αφησω η στο βουνο......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: Τετρακινητη βολτα στο μαγικο βουνο (Διρφης) 10-11-13

Post by κυριακος αθανασιου »

georgexj wrote:Τελικα εσυ το εβαλες σκοπο.......η στο σπιτι σου θα το αφησω η στο βουνο......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
το εχει βαλει στο ματι γιωργο...
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Τετρακινητη βολτα στο μαγικο βουνο (Διρφης) 10-11-13

Post by georgexj »

για τα καλα ομως :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!αλλα λες μηπως το κανει γιατι θελει να παρει αμερικανο κ θελει να κανει ενα τελευταιο τεστ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Sotos C
Posts: 3
Joined: Tue Sep 11, 2012 13:23
Location: ΚΑΡΔΙΤΣΑ

Re: Τετρακινητη βολτα στο μαγικο βουνο (Διρφης) 10-11-13

Post by Sotos C »

Χαιρετιζουμε την ωραια προσπαθεια σας, πιστευω να καταφερουμε να ειμαστε και εμεις στην ομορφη τετρακινητη γιορτη που θα κανετε. Λεσχη 4χ4 Καρδιτσας.
Συζητουμε αυτες της μερες για συμετοχες, θα επικοινωνησουμε προσεχως για τα σχετικα.
User avatar
κυριακος αθανασιου
Posts: 512
Joined: Sat Sep 25, 2010 14:19
Location: ιστιαια β. ευβοια
Contact:

Re: Τετρακινητη βολτα στο μαγικο βουνο (Διρφης) 10-11-13

Post by κυριακος αθανασιου »

georgexj wrote:για τα καλα ομως :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!αλλα λες μηπως το κανει γιατι θελει να παρει αμερικανο κ θελει να κανει ενα τελευταιο τεστ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ποια δοκιμη ρε???το δικο σου θελει που ειναι ετοιμο... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
...ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ 'ΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ...ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ....
ΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ....ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ...ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΧΕ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ!!
(για τον γιο μου τον νικολα)
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: Τετρακινητη βολτα στο μαγικο βουνο (Διρφης) 10-11-13

Post by katsulas »

Καλημέρα σε όλους,

προβλέπεται, για πρώτη φορά σε παναλλήνιο επίπεδο τολμάω να πω, να γίνει μποτιλιάριασμα λες και είσαι στη Κατεχάκη σε ώρα αιχμής πάνω στο βουνό.

Όλες αυτές οι συμμετοχές σας πραγματικά μας κάνουν να αισθανόμαστε υπέροχα να ξεκινήσουμε πανελλαδικά πολύ δυναμικά το νέο χειμώνα.
Προσωπικά χαίρομαι πολύ που όλο αυτό πραγματοποιήται στη Χαλκίδα και το όνειρο που είδαμε πριν 2 μήνες περίπου 5 άτομα (το ΔΣ της Λέσχης Ευρίπου 4χ4), για μια μεγάλη τετρακίνητη συνάντηση έχει τέτοια ανταπόκριση πανελλαδικά.

Πραγματικά το νούμερα των συμμετοχών δεν ανταποκρίνεται σε καμία περίπτωση στα αρχικά μας σχέδια. Έχει σίγουρα υπεδιπλασιαστεί.

Σίγουρα όλα έχουν γίνει όπως πρέπει και όλη η Λέσχη Ευρίπου 4Χ4 έχει χάσει τον ύπνο της προκειμένου όλα να πάνε στην εντέλια. Τον ύπνο τους βέβαια δεν τον έχουν χάσει μόνο τα μέλη της Λέσχης Ευρίπου 4Χ4 αλλά και η αδερφική ΑΟΕ 4Χ4 η οποία έχει αναλάβει την extreme διαδρομή (δια χειρός panos110 - euagelou )

Τόσα πολλά τετρακίνητα στην Χαλκίδα δεν έχουν ξαναμαζευτεί. Όλα τα θετικά μυνήματα που λαμβάνουμε μας βάζει σε σκέψεις του να γίνει ετήσιος θεσμός.

Πάμε δυναμικά λοιπόν όλοι για τις 10/11/2013 ! ! !
Image
User avatar
katsulas
Posts: 398
Joined: Thu Oct 01, 2009 17:15
Location: Chalkis

Re: Τετρακινητη βολτα στο μαγικο βουνο (Διρφης) 10-11-13

Post by katsulas »

Λόγο της μεγάλης προσέλευσης οχημάτων από όλη σχεδόν την Ελλάδα και την καλύτερη οργάνωση θα θέλαμε ΑΜΕΣΑ ΝΑ ΣΥΝΤΟΜΕΥΣΕΤΕ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΑΣ ΠΡΟΣ ΤΗ ΛΕΣΧΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 4Χ4 ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΜΑΤΩΝ.

Αυτό όπως γνωρίζετε θα βοηθήσει όλους μας για τη βόλτα στο βουνό (κομβόι) και για το θέμα του φαγητού.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση σας
Image
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: Τετρακινητη βολτα στο μαγικο βουνο (Διρφης) 10-11-13

Post by georgexj »

κ γιατι οχι να μην γινει θεσμος καθε χρονο.μπραβο σας κ παλι μπραβο σας!!!!!

απο την ομαδα μας the climbers ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ οπως ειπα κ πριν κανα 2 μερες θα ειμαστε 3 αυτοκινητα κ 6 ατομα συνολικα!!!!
2 στις νορμαλ κατηγοριες κ ενα στην extreme με τον φιλο μου τον μακρινο που θελει να μου ακονισει τα δοντια!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

καλη δυναμη στην προσπαθεια σας!!! ;) ;)
συντομα απο κοντα!!!! ;) ;)
Post Reply

Return to “Εκδρομές Συγκεντρώσεις Εκδηλώσεις”