ΕΚΔΡΟΜΕΣ 4Χ4 SPORT CLUB ΝΑΥΠΛΙΟΥ

johny4x4
Posts: 690
Joined: Wed Jul 01, 2009 11:27
Location: Nafplio

Re: ΕΚΔΡΟΜΕΣ 4Χ4 SPORT CLUB ΝΑΥΠΛΙΟΥ

Post by johny4x4 »

pc4x4n wrote:Έλα εσύ …και μην σε νοιάζει…. :)
Αααα … κοίτα να έχεις και σόδες μαζί σου θα φας κάτι κουκούλια :o που θα κάνεις καιρό να τα χωνέψεις…. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Να πάρω και τσίγκινο μαζί μου????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Αν είναι να βάλω και τις μισες πορτες να μην πάθω και πολυ ζημια σε περίπτωση τούμπας!!!!
Θα βγάλω και τα καθίσματα πίσω για να εχω περισσοτερο χώρο για τις σόδες.....θα πάρω και μερικες εχτρα να τις δώσω σε κατι διψασμένα αγγλακια βλέπε γιαννάκης!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΕΚΔΡΟΜΕΣ 4Χ4 SPORT CLUB ΝΑΥΠΛΙΟΥ

Post by georgexj »

ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΠΙΕΣΕ ΤΗΝ ΣΟΔΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... mAzkRm-ey9


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
4X4sc
Posts: 84
Joined: Mon Dec 07, 2009 12:02
Location: Ναύπλιο
Contact:

Re: ΕΚΔΡΟΜΕΣ 4Χ4 SPORT CLUB ΝΑΥΠΛΙΟΥ

Post by 4X4sc »

Ρε Γιώργο μήπως με μπερδεύεις με τον Πρόεδρο, (pc4X4n - 4X4sc), εγώ δεν βγήκα να πω τίποτα, ούτε διεκδικώ τίποτα κύπελα στο βουνό , καλά μιλάμε έχω χ...ει πάνω μου απ’ τον φόβο. Να τα βάλω εγώ με κάγκουρες. Ποτέ. Θα ήταν μέγιστη προσβολή ως προς το είδος σας. Πρόεδρε pc4X4n μιας και τα ανακάτεψες τράβα εσύ με το Discovery να αναμετρηθείς.
johny4x4
Posts: 690
Joined: Wed Jul 01, 2009 11:27
Location: Nafplio

Re: ΕΚΔΡΟΜΕΣ 4Χ4 SPORT CLUB ΝΑΥΠΛΙΟΥ

Post by johny4x4 »

4X4sc wrote:Ρε Γιώργο μήπως με μπερδεύεις με τον Πρόεδρο, (pc4X4n - 4X4sc), εγώ δεν βγήκα να πω τίποτα, ούτε διεκδικώ τίποτα κύπελα στο βουνό , καλά μιλάμε έχω χ...ει πάνω μου απ’ τον φόβο. Να τα βάλω εγώ με κάγκουρες. Ποτέ. Θα ήταν μέγιστη προσβολή ως προς το είδος σας. Πρόεδρε pc4X4n μιας και τα ανακάτεψες τράβα εσύ με το Discovery να αναμετρηθείς.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ελα να ρίξεις και εσυ μια κοκονα στο μιχαλοπουλο.....................ΜΠΟΡΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
pc4x4n
Posts: 573
Joined: Thu Jun 18, 2009 00:26

Re: ΕΚΔΡΟΜΕΣ 4Χ4 SPORT CLUB ΝΑΥΠΛΙΟΥ

Post by pc4x4n »

Γιάννη 4x4sc ,

Εγώ δεν φοβάμαι να τα βάζω και με νεότερους καγκουρες….. ;)
Αν γυρίσουμε καμιά δεκαπενταριά χρόνια πριν ….. την καγκουρια την είχαμε στο πετσί μας ….. :lol:
Εεε λοιπόν μάθε πως το αίμα νερό δεν γίνετε….. :!:

Στο wild terrain στην Έυβοια ο Νταής ( toro ) μετά το τέλος της ειδικής διαδρομής μου είπε …. << Χριστοδουλε πες στο Μιχαλοπουλο και τα άλλα καγκουρακια ποιος είναι ο γνήσιος καγκουρας>>. :!: :?: :lol:
Αυτό λέω και εγώ πως ο νέος είναι ωραίος αλλά ο παλιός είναι αλλιώς …. ;)
Για την τιμή των όπλων και αντλώντας θάρρος από την μαχητικότητα του drimon …
Δηλώνω παρών….. :o
User avatar
4X4sc
Posts: 84
Joined: Mon Dec 07, 2009 12:02
Location: Ναύπλιο
Contact:

Re: ΕΚΔΡΟΜΕΣ 4Χ4 SPORT CLUB ΝΑΥΠΛΙΟΥ

Post by 4X4sc »

pc4x4n wrote: Για την τιμή των όπλων και αντλώντας θάρρος από την μαχητικότητα του drimon …
Δηλώνω παρών….. :o
Θα χώσεις το Discovery στο ρέμα ρε θηρίο;;;;;
Τη Δήμητρα την ρώτησες.....
Χρίστο να σου θυμίσω το Disco είναι οικογενειακό όχημα.

Υ.Γ. Να αλλάξεις το ψευδώνυμο γιατί μας μπερδεύουν και βλέπω τίποτα αγριεμένους κάγκουρες με εκείνα τα σατανικά :evil: :evil: :evil: αυτοκίνητα να με κυνηγάνε στο δρόμο...
Last edited by 4X4sc on Fri Dec 09, 2011 11:38, edited 1 time in total.
User avatar
4X4sc
Posts: 84
Joined: Mon Dec 07, 2009 12:02
Location: Ναύπλιο
Contact:

Re: ΕΚΔΡΟΜΕΣ 4Χ4 SPORT CLUB ΝΑΥΠΛΙΟΥ

Post by 4X4sc »

johny4x4 wrote:
4X4sc wrote:Ρε Γιώργο μήπως με μπερδεύεις με τον Πρόεδρο, (pc4X4n - 4X4sc), εγώ δεν βγήκα να πω τίποτα, ούτε διεκδικώ τίποτα κύπελα στο βουνό , καλά μιλάμε έχω χ...ει πάνω μου απ’ τον φόβο. Να τα βάλω εγώ με κάγκουρες. Ποτέ. Θα ήταν μέγιστη προσβολή ως προς το είδος σας. Πρόεδρε pc4X4n μιας και τα ανακάτεψες τράβα εσύ με το Discovery να αναμετρηθείς.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ελα να ρίξεις και εσυ μια κοκονα στο μιχαλοπουλο.....................ΜΠΟΡΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Μην μπει στο π...ο μου καταλάθος και αντε να τον πείσεις ότι δεν έχω εγγλέζικη καταγωγή....
pc4x4n
Posts: 573
Joined: Thu Jun 18, 2009 00:26

Re: ΕΚΔΡΟΜΕΣ 4Χ4 SPORT CLUB ΝΑΥΠΛΙΟΥ

Post by pc4x4n »

Από ότι φαίνετε θα διεκδικήσουν πολλοί το τίτλο του Βασιλιά στο τέλος της εκδρομής . :!:
θα ανακηρύξουμε δια βοής τον καλύτερο…. :o
Στις συμμετοχές υπάρχουν πολύ δυνατά ονόματα. :!:
Θα μας καταπλήξουν …..??? :!: :?:
User avatar
Drimon
Posts: 2571
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:24
Location: Ανά το Αιγαίο

Re: ΕΚΔΡΟΜΕΣ 4Χ4 SPORT CLUB ΝΑΥΠΛΙΟΥ

Post by Drimon »

pc4x4n wrote: Για την τιμή των όπλων και αντλώντας θάρρος από την μαχητικότητα του drimon …
Δηλώνω παρών….. :o
Γιατί μου το κάνεις αυτό Χριστόδουλε;;;; :? :? :? :?

Θα γίνει τέτοια μάχη κι εγώ δεν θα μπορώ να παρευρίσκομαι;


Γαμώ την γκαντεμιά μου!!! :evil: :evil: :evil:
User avatar
georgexj
Posts: 3757
Joined: Tue Oct 20, 2009 18:51
Location: ΑΡΓΟΣ

Re: ΕΚΔΡΟΜΕΣ 4Χ4 SPORT CLUB ΝΑΥΠΛΙΟΥ

Post by georgexj »

δικαιολογιες!!!το εκανες το

http://www.google.gr/imgres?q=%CE%B1%CF ... eBQ&zoom=1

κ βρισκεις δικαιολογιες!!!φοβασαι μην ξανα σπασεις!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply

Return to “Εκδρομές Συγκεντρώσεις Εκδηλώσεις”