1o 4Χ4 Orienteering Challenge 9/10/11

stakyr
Posts: 332
Joined: Sat Sep 19, 2009 23:54

Re: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge 9/10/11

Post by stakyr »

Ο.Κ .......:twisted: :twisted:
Καταλαβαμε ποοοοολα πραγματα ΚΥΡΙΟΙ !!! ;)
Μην κουραζεστε να κατεβαζετε ΟΛΟΥΣ τους τομους του ποινικου-εργατικου-διοικητικου-Ο.Κ κωδικα της δικονομιας !! Απελυσα προσφατα και την δικηγορο μου βλεπετε !! :D

Επειδη απο "κακα" παιδακια , γιναμε μετα απο το "ντα-ντα" καλα παιδακια......μπορουμε να σας ζητησουμε μια χαρη ???? :oops:

ΑΝ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕΤΕ ΒΕΒΑΙΑ !!! :o
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ , Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΣΥΝΤΟΜΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ !! ;) ;)

ΛΕΜΕ , ΣΑΝ "ΚΑΛΑ" ΠΑΙΔΑΚΙΑ ,ΠΟΥ ΓΙΝΑΜΕ ΠΙΑ , ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ" (μιλησα και με τον προεδρο τους , που ΔΕΝ εχει καμια σχεση με πολλους μεγαλασχημους παραγοντες του "χωρου" μας !!!) ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΕΞΕΧΟΝΤΑ ΤΟΝ ΕΝ ΛΟΓΩ ΠΡΟΕΔΡΟ (που θα τα μαζευει ο ιδιος ) ,ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΓΚΑΔΙΑ , ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΛΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΡΔΕΛΕΣ ΠΟΥ ΑΦΗΣΑΜΕ ΣΑΝ "ΣΗΜΑΔΙΑ" ΤΟΥ "ΑΓΩΝΑ" ΜΑΣ !!! :D :D :D :D

ΕΤΣΙ , ΘΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙ "ΚΑΛΗ" ΔΙΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ , ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ "ΚΑΛΟΙ" ΚΥΡΙΟΙ ΤΗΣ ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗΣ , ΝΑ ΜΑΣ ΣΥΓΧΩΡΕΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΟΛΙΣΘΗΜΑ ΜΑΣ !!! :P

ΕΤΣΙ .....ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΖΕΜΑ ΤΗΣ ΚΟΡΔΕΛΑΣ(ονομασια που θα δωσουμε στην εκδρομη μας ) ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΟ OLYMPUS PLAZA ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 09/10/11 ΣΤΙΣ 08:00 !!! ΕΚΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΖΕΜΑ ΤΗΣ ΚΟΡΔΕΛΑΣ ......ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙ , ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΝ ΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΜΑΖΕΨΕΙ !!! (ΑΑΑ...ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΡΤΕΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΕΝΤΡΑ !! ;) )
ΕΤΣΙ , ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΜΕ ΤΗΝ

"1η ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΑΖΕΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΔΕΛΑΣ"

ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ Η Ο.Μ.Α.Ε , Η ΤΡΟΧΑΙΑ , Η ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΚΡΑΤΟΥΜΕΝΩΝ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΚΑΙ Ο ΠΕΡΙΠΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΜΟΥ , ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΟΥΝ ΑΝΕΝΟΧΛΗΤΟ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΑ "ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ" ΜΟΥ ...

Και για να μην ανησυχουν οι "φιλοι" μας , οτι υπαρχει εστω και μια περιπτωση να παραστρατησουμε .....τους αναφερω ρητα και κατηγορηματικα οτι :
α) ΔΕΝ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΣΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ (τα παραθυρα και τις μπαλκονοπορτες )
β) ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (αν και στην αρχη σκεφτηκαμε να αναδειξουμε νικητη , αυτον που θα μαζεψει το μεγαλυτερο μηκος κορδελας ...... ;) .....ΑΛΛΑ ..ΑΠΑ ΠΑ ...ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙ Ο DISTA ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΛΕΣΕΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ??? :shock:
γ) ΔΕΝ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΚΥΠΕΛΛΑ (μπορουμε κυριε DISTA μας ,να φαμε κανενα παγωτου ....ή θα θεωρηθει κυπελλο απονομης ???)
δ) ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΤΑΤΑΞΗ (νεοσυλλεκτων )
ε) ΔΕΝ ΘΑ ΟΥΡΗΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ , ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΑΣ (κρατιεμαι απο τωρα .....κανω προπονηση !!)
Ζ)ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΠΡΗΞΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΕ ΑΝΟΥΣΙΕΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ (ΕΕΕ ΜΙΑ ΤΟΥ ΚΛΕΦΤΗ... "48ωρο για το χαμογελο του παιδιου" ....ΔΥΟ ΤΟΥ ΚΛΕΦΤΗ "κομβοι αγαπης στην Πινδο με τους "ΓτΚ" ....ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ Η ΚΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΟΙΡΑ !! ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΕΡΑΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ......ΑΤΙΜΟΥΤΣΙΚΑ .... ;)
Η)ΔΕΝ ΘΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΔΩΡΕΑΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ....ΑΜΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Ο "ΒΛΑΚΑΣ" Ο ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΟΣ , ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ (Βλακας και εγω εεεε....χαλασα μεχρι τωρα 250 Ε για να κανω τι ??? ΔΩΡΕΑΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ !!! Μ@Λ@Κ@Σ ΠΙΑΣΤΗΚΑ !!! ΒΑΛΤΟΥ 100 Ε ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΠΑΝΩ , ΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΗΣΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ !! 5.500 χιλιαρικακια θα ειχα τωρα ο βλακας ......βεβαια θα επρεπε να δωσω τα 3.500 σε διαφορα "νταβατζιλικια" για να ειμαι το "καλο παιδι" .....αλλα δεν γ@μ#ετ$ , θα μου μενανε 2.000 στην τσεπη !!!ΠΑΛΙ "ΜΑΓΚΑΣ" ΘΑ ΗΜΟΥΝ..... ;) ;)
Θ) ΔΕΝ......
Ι)ΔΕΝ....

ΒΑΛΤΕ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ "ΑΥΛΟΚΟΡΑΚΕΣ" ΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΠΙΣΤΑ .... :P

ΤΩΡΑ ....ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΑΣ "1η ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΑΖΕΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΔΕΛΑΣ" ΙΣΧΥΟΥΝ ΟΛΑ ΟΣΑ ΑΝΑΦΕΡΩΝΤΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ......
ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΣΣΩΜΟ ΤΟ Δ.Σ ΤΩΝ "ΓτΚ" ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΣΤΟ OLYMPUS PLAZA ΑΠΟ ΤΙΣ 08:00 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ....
ΘΑ ΔΩΘΟΥΝ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΖΕΜΑ ΤΗΣ ΚΟΡΔΕΛΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ 08:00 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ...
Η ΤΑΒΕΡΝΑ ΙΣΧΥΕΙ .....(κυριε DISTA ???? το επιτρεπουν οι κανονισμοι ?? ΔΕΝ ΘΑ ΠΙΟΥΜΕ ΑΛΚΟΟΛ , ΣΑΣ ΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΕΘΑ , ΜΟΝΟ ΛΙΓΟ ΓΟΥΡΟΥΝΟΠΟΥΛΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤΩ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΙΑ !!!)
Η ΕΝΑΡΞΗ ΚΑΙ Ο ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ ΙΣΧΥΟΥΝ (μην ανησυχουν οι κρατουντες....μιλαω για το olympus και τα Πισια !!! μην παει το μυαλο σας στο πονηρο ... ;) )
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ , ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ "ΓτΚ" ΜΕ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΗΤΕ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΗΣ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ...

ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΚΑΛΑ ΚΥΡΙΕ DISTA ??? KANENA ΛΑΘΟΣ ?? ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΟ ??? ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ??

ΟΛΕΣ ΟΙ ΛΕΣΧΕΣ - CLUB - FORUM ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ,ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ "ΑΚΥΡΩΝΟΥΝ " ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ (τα τηλεφωνα εχουν σπασει .....και πραγματικα κυριε DISTA , σας υποσχομαι οτι ουτε σε 100 χρονια δεν θα βγαλετε "κριθαρακι" στο ματι ..απο τα τοοοσα "καλα" λογια που λενε για σας , οι "κακοι" μαθητες !!) ΑΛΛΑ , ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ......(Ευχαριστουμε κυριε dista-friar-fοκιωνα και ΣΙΑ :D :D )

ΠΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ ....(χωρις αριθμηση αυτη την φορα ..μαθαινω κυριε dista ???)

Ssangyongclub.gr
1)STAKYR
2)MARKOS
3)GIORGOS4X4
Όταν είναι να αποφασίσεις, το καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις το σωστό. Το δεύτερο καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις λάθος. Το χειρότερο όλων είναι να μην κάνεις τίποτε. Theodore Roosvelt
stakyr
Posts: 332
Joined: Sat Sep 19, 2009 23:54

Re: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge 9/10/11

Post by stakyr »

friar wrote: Ραντεβού στην επόμενη. Εκδήλωση και ταβέρνα.
θΑ ΣΑΣ ΚΑΛΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ.....ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΙΣΣΕΨΕΙ ΜΕΤΑ ΓΟΥΡΟΥΝΟΠΟΥΛΟ ΓΙΑ ΜΑΣ !!! :roll: :roll: :roll: :roll:
Οποτε , καθηστε σπιτι , αναψτε τζακακι , βαλτε και κανενα τιλιο να γινετε παιρδικι.....και στην επομενη τα λεμε !!! :D :D :D
Όταν είναι να αποφασίσεις, το καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις το σωστό. Το δεύτερο καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις λάθος. Το χειρότερο όλων είναι να μην κάνεις τίποτε. Theodore Roosvelt
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge 9/10/11

Post by friar »

Πάλι με ανακατεύεις
γίνεσαι άδικος

Πάντως εκεί στα Γεράνια να έχετε τον νου σας αφού μπορεί μερικοί να έχουν αρχίσει αναγνωρίσεις για το Κορίνθου.
Εσείς ξέρω θα πηγαίνετε σιγά. Δεν ξέρω αυτοί τι θα κάνουν.
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
Φωκίων

Re: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge 9/10/11

Post by Φωκίων »

Γιαννη, μεγαλη τιμη μου κανεις να με βαζεις με την..... ΣΙΑ.... :D :D
Η επιρροη η δική μου και οι.... προσβασεις μου, ΔΕΝ φτανουν τοσο ψηλά.....
Αλλου ψαξε... ;)
Τα λεμε...
User avatar
harry
Posts: 9
Joined: Wed Mar 03, 2010 14:55

Re: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge 9/10/11

Post by harry »

friar wrote:Harry, δεν γνωριζόμαστε και δεν μπορείς να ξέρεις τα κίνητρα μου και τις προθέσεις μου.
Εχουμε γνωριστει παλαιοτερα, αλλα λιγη σημασία εχει. Δεν κατηγορω προσωπικα και δεν με ενδιαφερει να το κανω.

Ενδιαφερον θα ηταν ομως να ξερουμε και μεις οι μακρυνοι με το χωρο των αγωνων τα κινητρα και τις προθεσεις για να καταλαβουμε επιτελους γιατι τρωγεστε-τρωγωμαστε ολοι μεταξυ μας.

Εγω να περασω καλα ηθελα με τους φιλους μου, και σε δευτερη φαση να "βοηθησω" και τους ΓτΚ.

Δεν ξερω ποιος ή ποιοι το καταφεραν, αλλα σας ευχαριστουμε που μας στερησατε το γλυκακι μας ακριβως πριν το βαλουμε στο στομα.
stakyr
Posts: 332
Joined: Sat Sep 19, 2009 23:54

Re: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge 9/10/11

Post by stakyr »

Με ρωτανε αυτο κυριε dista .......
Γιαννη (stakyr), αν ερθει... κανενας χαιρεκακος βοσκος... στην καταληκτικη τοποθεσια της εκδρομης μας (βλεπεις εεε, μαθαινω... )
και μας δει με κανενα κρεμαστο σταυρουδακι-μενταγιον-χαϊμαλι στο στηθος, υπαρχει περιπτωση να θεωρηθει μεταλλιο ???
Σε παρακαλω να ειδοποιησεις εγκαιρα... το σωμα των εκδρομεων (... ειπαμε ντε, μαθαινω ) για να τ' αφησουμε σπιτι !!!
τι να τους απαντησω πανσοφε ??? :D :D
Όταν είναι να αποφασίσεις, το καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις το σωστό. Το δεύτερο καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις λάθος. Το χειρότερο όλων είναι να μην κάνεις τίποτε. Theodore Roosvelt
GENERAL LEE

Re: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge 9/10/11

Post by GENERAL LEE »

Γιαννη …ο dista είναι μελος της επιτροπης αγωνων 4Χ4 και οφηλε να σε ενημερωσει για τα καθεκαστα ….γιατι δεν παιρνεις τον κυριο Γκουρτσουλη στο τηλεφωνο να του μιλησεις στον ιδιο ειρωνικο τονο που γραφεις στον dista ???


Καλα το σωσατε, καντε την βολτα σας κι αστο να παει στο διαλο …



ΜΗΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΗ !!!
User avatar
friar
Posts: 2512
Joined: Sun Jun 14, 2009 20:39
Location: Οικία Περιγιάλι Παροικία www.to4x4.gr
Contact:

Re: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge 9/10/11

Post by friar »

Δεν ξέρω ποιός το "εδωσε" στην ΕΘΕΑ (μα θα ήθελα πολύ να μάθω),
αλλά αφού έφτασε εκεί δεν διορθώνεται με ειρωνείες και υπονοούμενα.
Σας παρακαλώ πάντως να μην με ανακατέψετε άλλο σε αυτό το θέμα, δεν σας έφταιξα σε τίποτα.
Ούτε τηλέφωνα πήρα ούτε τηλέφωνα με πήραν.
Είχα πρόγραμμα να έρθω στην ταβέρνα αλλά αφού φοβόσαστε ότι θα τα φάω όλα θα κάτσω σπίτι.
Καλά να περάσετε.
"C'est en voyant un moustique se poser sur ses testicules qu'on réalise qu' on ne peut pas régler tous les problèmes par la violence"...
Φωκίων

Re: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge 9/10/11

Post by Φωκίων »

...
User avatar
Dista
Posts: 296
Joined: Wed Jun 17, 2009 16:30
Location: Στα βουνά και τις θάλασσες.
Contact:

Re: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge 9/10/11

Post by Dista »

Κύριε stakyr, επειδή βλέπω ότι δεν έχετε καταλάβει ακόμα ή δεν θέλετε να καταλάβετε, να το (ξανα)εξηγήσω για να καταλάβουν όσοι τουλάχιστον έχουν καθαρό μυαλό.
Δεν έχω τίποτα προσωπικό με εσάς ή οποιονδήποτε άλλον. Δεν έγραψα προσωπικές απόψεις αλλά την απόφαση της Επιτροπής 4Χ4 και της ΕΠΑ/ΕΘΕΑ. Εξήγησα τους κινδύνους που υπάρχουν για τον οργανωτή και τους συμμετέχοντες ώστε ο καθένας να ξέρει τι ισχύει. Κανείς δεν μίλησε για καταγγελίες, διώξεις κλπ. Δεν είμαι ούτε αρμόδιος ούτε έχω καμία πρόθεση να σας καταγγείλω, κυνηγήσω κλπ. Δεν είμαι αυτός που θα πει σε κάποιον τι να κάνει. Ο καθένας παίρνει τις αποφάσεις του και πράττει ανάλογα.
Πέραν όλων των παραπάνω, δεν έχετε καταλάβει ακόμα, μάλλον λόγω άγνοιας, σε τι περιπέτειες θα μπορούσατε να εμπλέξετε κάποιον συμμετέχοντα ή τον εαυτό σας, χωρίς φυσικά πρόθεση, αλλά αυτό δεν θα άλλαζε το αποτέλεσμα.
Post Reply

Return to “Εκδρομές Συγκεντρώσεις Εκδηλώσεις”