2ο EXPERIENCE TROPHY 10/4/2011 4Χ4 SCN

admin
Site Admin
Posts: 136
Joined: Mon Jun 01, 2009 14:54

Re: 2ο EXPERIENCE TROPHY 10/4/2011 4Χ4 SCN

Post by admin »

..... έπεσε λίγο σβηστήρι.....
δεν ταιριάζανε στο πνεύμα της ενότητας
sorry.....
Fair winds and calm anchorages...
User avatar
comanche
Posts: 420
Joined: Mon Nov 30, 2009 07:34

Re: 2ο EXPERIENCE TROPHY 10/4/2011 4Χ4 SCN

Post by comanche »

το να το ντύσω με προφυλακτικό πείραξε?...όχι η ειρωνεία και ο σαρκασμός ?.......διέγραψε ότι νομίζεις στο πνεύμα της ενότητας.....
mitsos
Posts: 311
Joined: Wed Jun 24, 2009 00:13

Re: 2ο EXPERIENCE TROPHY 10/4/2011 4Χ4 SCN

Post by mitsos »

stakyr wrote: Απλα ......πριν απο 1-2 σελιδες , μου ελεγε η Δημητρα ,
Οσο για το τελευταιο που ανεφερες φυσικα κ εγω θα ελεγα σε οποιονδηποτε θελει να ερθει αλλα αν καποιος εχει φτασει να θελει να συμμετεχει σε experiance trophy, το σταδιο με τις γρατζουνιες κ το 50-50 λαστιχο θα πρεπει να το εχει ξεπερασει!!!!
οτι καποιος που ερχεται στην ΝΟΡΜΑΛ κατηγορια (ευκολη κατα τ΄αλλα !!!) ,πρεπει να εχει mud ελαστικα , εργατες , αξινες , ΟΥΚαδες κ.τ.λ !!!(ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΕΣ !!!που ??? στην νορμαλ !!! :shock: )

Ρε συ Γιαννη... ημαρτον!
Χαλαρωσε λιγο!!
Ξαναδιαβασε τι σου εχω γραψει!
Η ολη ιστορια αρχισε γιατι απο τα λεγομενα σου εχω καταλαβει οτι θα ηθελες η normal να ειναι ιδια η ποιο χαλαρη απο την προηγουμενη!!
Εαν γινει ετσι οπως το θες, μιλαμε για περιηγητικη Κυριακατικη βολτα και οχι "experiance trophy"

Y.Γ. Οταν δε ο αλλος ξερει τι παει να αντιμετωπισει, προφυλασει κ το αμαξι του αναλογα!
User avatar
comanche
Posts: 420
Joined: Mon Nov 30, 2009 07:34

Re: 2ο EXPERIENCE TROPHY 10/4/2011 4Χ4 SCN

Post by comanche »

Δήμητρα γι'αυτό σε εκτιμώ και σ'αγαπώ...ήμουν πολύ σίγουρος για το τι είπες και με πιό τρόπο.... ;)
alkj
Posts: 13
Joined: Sat Jun 27, 2009 17:38

Re: 2ο EXPERIENCE TROPHY 10/4/2011 4Χ4 SCN

Post by alkj »

4X4sc wrote:
georgexj wrote:φιλε στακυρ κ φιλε γιαννη.κ γω στην θεση του οποιουδηποτε θα εβαζα ζελατινα.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Α ΡΕ ΚΡΑΞΙΜΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ.......
Και να πέσει χε......με. Για την κάβλα μας ερχόμαστε. Και αν γίνονται αυτά που γίνονται , τότε στις εκδηλώσεις θα είστε μόνο μερικά αυτοκίνητα, τα ίδια και τα ίδια συνέχεια.
Ίσως και κακώς να απάντησα. Η σιωπή μας ίσως να ήταν η καλύτερη απάντηση μας.
pc4x4n
Posts: 573
Joined: Thu Jun 18, 2009 00:26

Re: 2ο EXPERIENCE TROPHY 10/4/2011 4Χ4 SCN

Post by pc4x4n »

Θα πρότεινα να χαλαρώσουμε λίγο… :evil: :)
Είναι επιλογή του κάθε πληρώματος να περάσει όλες τις δυσκολίες – διαδρομή ( σημεία προσέγγισης και φωτογράφησης ) η να παρακάμψει ότι κρίνε δύσκολο :?: η επικίνδυνο.. ;)
Όσο αφορά την normal η κάποιος που δεν θέλει να ταλαιπωρηθεί ακριβώς δίπλα στα δύσκολα υπάρχει διαδρομή για F1… :lol: :lol: :lol: ( μην λερωθούμε κιόλας… :o :o :o )
yspili
Posts: 23
Joined: Fri Dec 04, 2009 20:53

Re: 2ο EXPERIENCE TROPHY 10/4/2011 4Χ4 SCN

Post by yspili »

comanche wrote:το να το ντύσω με προφυλακτικό πείραξε?...όχι η ειρωνεία και ο σαρκασμός ?.......διέγραψε ότι νομίζεις στο πνεύμα της ενότητας.....
γιατί το stakir sihtir ειναι τοσο προσβλητικό? Δεν έχεις χιούμορ... τουλάχιστον εμείς στο jpf δεν κάνουμε τέτοια φίλε admin... τα αφήνουμε τα ποστ ανέπαφα... ευγε !
stakyr
Posts: 332
Joined: Sat Sep 19, 2009 23:54

Re: 2ο EXPERIENCE TROPHY 10/4/2011 4Χ4 SCN

Post by stakyr »

Ωπα ρε παιδες !!! :o :o
3 ωριτσες ελειπα στην Αθηνα και εσεις το κανατε Τεξας μεσα δω !!!! :shock: :shock: :shock:
4 σελιδες ρε θηρια ??? :D :D :D :D
Μπραβο !!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Χριστοδουλε ....θελω ποσοστο επι των πωλησεων ρε φιλαρακο !!!! :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Σε μερικες ερωτησουλες , μπορει να μου απαντησει καποιος (απο τους πολλους jpforumirites) που μιλησε για μενα .......χωρις εμενα ????

ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ ???? :roll: :roll:
ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΤΟΝ ΞΕΡΕΤΕ ????? :roll: :roll:
ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ??? :roll: :roll:
ΆΛΛΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΛΑΒΟΥΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΗΝ EXTREME, ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ "ΝΤΥΘΟΥΝ" ??? :roll: :roll:
ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΠΟΙΟ ΟΝΟΜΑ ???? :roll: :roll:
ΚΑΠΟΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ??? :roll: :roll:

ΑΝ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ........(ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΡΟΚΑΛΩ ΝΑ ΓΡΑΨΕΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΓΡΑΦΩ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ , ΜΕΣΑ Σ΄ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ !!)
ΤΟΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ JPFORUM ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ FORUM ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ !!!!

ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΟΝ ADMIN ΓΙΑ ΤΙΣ "ΦΩΝΕΣ" ΜΟΥ .........ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΑΣ ΕΘΙΓΑΝ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ...ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΟΥΣΑΤΕ !!!
palaz wrote:Βλέπω μια προκλητικότητα στα γραφόμενα από τον Stakyr, το οποίο δεν γνωρίζω παρά μόνο από παλαιότερα άλλα του σχόλια στο JPF που και αυτά έκρινα τότε ως προκλητικά.
Αυτό πιστεύω οδηγεί σε θερμές (εύλογα) απαντήσεις και σε μία όξυνση χωρίς κανένα απολύτως λόγο.
Ας αυτοσυγκρατηθούμε όλοι.
ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ ΤΗΝ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΡΕ PALAZ ?????? :o :o :o

"Αγαπητε" palaz .......ρωτηστε σας παρακαλω τον Παντελη και τον Οθωνα , να σας πουν ΠΟΙΟΣ ΑΚΡΙΒΩΣ σας εκανε τις παρουσιασεις και την αναφορα του jpforum (τζαμπα διαφημιση δηλαδη ...) στο 4Χ4 magazine !!!
Η ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ , ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΜΑΡΤΗΜΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ !!!! :evil: :evil:
KAI NAI .........OTAN OI ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ .....ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ....... :evil: :evil:

Και για το "ελαφρυνω" λιγο το θεμα ........ :P :P
Πριν το 24ωρο ,το υπολοιπο πληρωμα του αυτοκινητου (που δεν ειχε ξαναπαρει μερος σε αγωνα 4Χ4 !!) με ρωτησε γιατι εχω βαλει στο αυτοκινητο απ΄ολα τα αυτοκολλητα των εταιριων (γνωστων και φιλων, χωρις να παρω ευρωπουλο !! ) και δεν εχω αφησει γωνια για γωνια ακαλυπτη (10 κιλα ηταν οταν τα ξεκολλησα !! :shock: τα ζυγισαμε...) τους ειπα να περιμενουν να τελειωσει ο αγωνας !!
Οταν ειδαν οτι ειχαν "ξεσκιστει" απο τις γρατζουνιες και προφυλαξαν "καπως" το χρωμα (γιατι ,τελικα , ηταν και μερικες βαθιες !!) .....με παραδεχτηκαν !!! ;) ;)
ΟΠΟΤΕ .....ΚΑΙ "ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ" ΚΑΙ "ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ" ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ !!!! ;) ;) ;)

ΙΔΕΕΣ ΡΙΧΝΩ(και δεν ειναι δικη μου ...του grek ειναι !!) ........ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΚΑΛΑΙΣΘΗΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ !!! :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Όταν είναι να αποφασίσεις, το καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις το σωστό. Το δεύτερο καλύτερο πράγμα είναι να πράξεις λάθος. Το χειρότερο όλων είναι να μην κάνεις τίποτε. Theodore Roosvelt
yspili
Posts: 23
Joined: Fri Dec 04, 2009 20:53

Re: 2ο EXPERIENCE TROPHY 10/4/2011 4Χ4 SCN

Post by yspili »

stakyr wrote:Ωπα ρε παιδες !!! :o :o
3 ωριτσες ελειπα στην Αθηνα και εσεις το κανατε Τεξας μεσα δω !!!! :shock: :shock: :shock:
4 σελιδες ρε θηρια ??? :D :D :D :D
Μπραβο !!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Χριστοδουλε ....θελω ποσοστο επι των πωλησεων ρε φιλαρακο !!!! :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Σε μερικες ερωτησουλες , μπορει να μου απαντησει καποιος (απο τους πολλους jpforumirites) που μιλησε για μενα .......χωρις εμενα ????

ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ ???? :roll: :roll:
ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΤΟΝ ΞΕΡΕΤΕ ????? :roll: :roll:
ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ??? :roll: :roll:
ΆΛΛΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΛΑΒΟΥΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΗΝ EXTREME, ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ "ΝΤΥΘΟΥΝ" ??? :roll: :roll:
ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΠΟΙΟ ΟΝΟΜΑ ???? :roll: :roll:
ΚΑΠΟΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ??? :roll: :roll:

ΑΝ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ........(ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΡΟΚΑΛΩ ΝΑ ΓΡΑΨΕΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΓΡΑΦΩ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ , ΜΕΣΑ Σ΄ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ !!)
ΤΟΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ JPFORUM ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ FORUM ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ !!!!

ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΟΝ ADMIN ΓΙΑ ΤΙΣ "ΦΩΝΕΣ" ΜΟΥ .........ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΑΣ ΕΘΙΓΑΝ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ...ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΟΥΣΑΤΕ !!!
palaz wrote:Βλέπω μια προκλητικότητα στα γραφόμενα από τον Stakyr, το οποίο δεν γνωρίζω παρά μόνο από παλαιότερα άλλα του σχόλια στο JPF που και αυτά έκρινα τότε ως προκλητικά.
Αυτό πιστεύω οδηγεί σε θερμές (εύλογα) απαντήσεις και σε μία όξυνση χωρίς κανένα απολύτως λόγο.
Ας αυτοσυγκρατηθούμε όλοι.
ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ ΤΗΝ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΡΕ PALAZ ?????? :o :o :o

"Αγαπητε" palaz .......ρωτηστε σας παρακαλω τον Παντελη και τον Οθωνα , να σας πουν ΠΟΙΟΣ ΑΚΡΙΒΩΣ σας εκανε τις παρουσιασεις και την αναφορα του jpforum (τζαμπα διαφημιση δηλαδη ...) στο 4Χ4 magazine !!!
Η ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ , ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΜΑΡΤΗΜΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ !!!! :evil: :evil:
KAI NAI .........OTAN OI ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ .....ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ....... :evil: :evil:

Και για το "ελαφρυνω" λιγο το θεμα ........ :P :P
Πριν το 24ωρο ,το υπολοιπο πληρωμα του αυτοκινητου (που δεν ειχε ξαναπαρει μερος σε αγωνα 4Χ4 !!) με ρωτησε γιατι εχω βαλει στο αυτοκινητο απ΄ολα τα αυτοκολλητα των εταιριων (γνωστων και φιλων, χωρις να παρω ευρωπουλο !! ) και δεν εχω αφησει γωνια για γωνια ακαλυπτη (10 κιλα ηταν οταν τα ξεκολλησα !! :shock: τα ζυγισαμε...) τους ειπα να περιμενουν να τελειωσει ο αγωνας !!
Οταν ειδαν οτι ειχαν "ξεσκιστει" απο τις γρατζουνιες και προφυλαξαν "καπως" το χρωμα (γιατι ,τελικα , ηταν και μερικες βαθιες !!) .....με παραδεχτηκαν !!! ;) ;)
ΟΠΟΤΕ .....ΚΑΙ "ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ" ΚΑΙ "ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ" ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ !!!! ;) ;) ;)

ΙΔΕΕΣ ΡΙΧΝΩ(και δεν ειναι δικη μου ...του grek ειναι !!) ........ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΚΑΛΑΙΣΘΗΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ !!! :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
πάω να φέρω ένα άγαλμα να στο στήσουμε να σε θαυμάζουμε για τα καλά που μας έκανες

όπως σαρκάζεις να μάθεις να δέχεσαι τον σαρκασμό.
yspili
Posts: 23
Joined: Fri Dec 04, 2009 20:53

Re: 2ο EXPERIENCE TROPHY 10/4/2011 4Χ4 SCN

Post by yspili »

sorry zool αλλα εγώ θα βάλω το λινκ με την απάντησή σου, γιατί ο φίλος του στακιρ μπορεί να κοιμάται τέτοια ώρα.

http://www.jpforum.gr/viewtopic.php?f=2 ... &start=180
Post Reply

Return to “Εκδρομές Συγκεντρώσεις Εκδηλώσεις”