4 Extreme Adventure Weekend Kavala off road club

teo4wd
Posts: 191
Joined: Sat Jun 27, 2009 21:58

Re: 4 Extreme Adventure Weekend Kavala off road club

Post by teo4wd »

ΤΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΆ λένε ηλιοφάνεια και τις 3 μέρες ελπίζω να μην αλλάξουν ......
Τώρα όσοι έρθετε από Ξάνθη και πάνω ο καλύτερος δρόμος είναι να μπείτε από κόμβο Χρυσούπολη για ζαρκάδια
(όπου είναι και το κοντινότερο βενζινάδικο 27χλμ από Λεκάνη )Δύσβατο-ΛΕΚΆΝΗ .
Από την άλλη πάλι το δρόμο τον μάθατε το κοντινότερο βενζινάδικο στα 40χλμ όποτε και από τισ δυο μεριές για μερικούς το μπετονι είναι απαραίτητο ..
CLUB 4X4 KAVALA

δεν χρειαζόμαστε δρόμους τούς ανοίγουμε.............
User avatar
xeilas
Posts: 423
Joined: Mon Jan 11, 2010 13:11
Location: ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ

Re: 4 Extreme Adventure Weekend Kavala off road club

Post by xeilas »

άντε να περάσει και το αύριο να απογειωθώ για καβάλα !!!

ελπίζω να μην έχει πλαϊνούς ανέμους και αν γίνετε λίγη συννεφιά έτσι για να μην σκάσουν τα άλογα

:D :D :D :D :D :D :D

και να μην ξεχνιόμαστε η παραγκούλα είναι ρεζερβέ να βάλω μέσα το φοβερό μου αντίσκηνο σε περίπτωση βροχής
8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
K.Stylianos Action4X4club
teo4wd
Posts: 191
Joined: Sat Jun 27, 2009 21:58

Re: 4 Extreme Adventure Weekend Kavala off road club

Post by teo4wd »

Ρε Στελακι αγόρι μου είπαμε βροχή φέτος δεν έχει γιατί φαγοθηκαται :D :D ................................αφού σκεφτήκαμε να βάλουμε ντουζιέρα (και όμως θα έχει ακόμη και ντουζιέρα ) με κρυστάλλινα νερά όμως :o :o .................τη βουνίσιοι είστε :roll: :roll: ...............τέλος πάντων μάλλον δεν θα προλάβουμε να πούμε άλλα μάλλον............... καλο ταξίδι στους μακρινούς και καλή αντάμωση παιδια. :D :D
CLUB 4X4 KAVALA

δεν χρειαζόμαστε δρόμους τούς ανοίγουμε.............
tsiagas
Posts: 1
Joined: Thu Jul 14, 2016 18:50

Re: 4 Extreme Adventure Weekend Kavala off road club

Post by tsiagas »

Να για να μην λετε...
Ετοιμος και ο Βογιατζης για φετος!!!!!!

https://youtu.be/5nVEqRIQGBo
User avatar
panjo
Posts: 190
Joined: Thu Jul 02, 2009 09:17

Re: 4 Extreme Adventure Weekend Kavala off road club

Post by panjo »

No comments, only hardcore :shock: :shock: :shock:
Attachments
WooW.jpg
WooW.jpg (465.39 KiB) Viewed 5885 times
NIKSOLO
Posts: 147
Joined: Sat Dec 07, 2013 20:10

Re: 4 Extreme Adventure Weekend Kavala off road club

Post by NIKSOLO »

λογια και πραξεις,,,,τα δυο αντιθετα :D :D :D απο λογια μονο 2,,μπραβο παιδια,,απο πραξεις αν και μισος ηταν γαματα καιρο ειχα να γκαυλωσω ετσι,,,οσοι ηρθανε καταλαβαινουν τι εννοω! :lol: :lol: :lol: :lol: καθε συγκεντρωση θεσμος θα ειναι παντα τελειος και ενας κρικος στην αλυσιδα του 4χ4,,,παντα τετοια και παντα μαζι,ευχαριστουμε τη καβαλα και ολους οσους κανανε τη προσπαθεια αυτη! :D :D :D ο προεδρος ;) ;) ;) ;) και η λεσχη τετρακινησης ΞΑΝΘΗΣ δηλωνουνε ικανοποιηση με για τη συγκεντρωση αυτη ;) ;) ;) να μη ξεχασω και δυο λογια για τον ΜΑΡΙΟ,,,θα κανω να φαω 3 μερες μπραβο μαριο και αν θες μια μεταγραφη,,,,,παρε με τηλ :D :D :D :D :D :D :D
NIKSOLO
Posts: 147
Joined: Sat Dec 07, 2013 20:10

Re: 4 Extreme Adventure Weekend Kavala off road club

Post by NIKSOLO »

λογια και πραξεις,,,,τα δυο αντιθετα :D :D :D απο λογια μονο 2,,μπραβο παιδια,,απο πραξεις αν και μισος ηταν γαματα καιρο ειχα να γκαυλωσω ετσι,,,οσοι ηρθανε καταλαβαινουν τι εννοω! :lol: :lol: :lol: :lol: καθε συγκεντρωση θεσμος θα ειναι παντα τελειος και ενας κρικος στην αλυσιδα του 4χ4,,,παντα τετοια και παντα μαζι,ευχαριστουμε τη καβαλα και ολους οσους κανανε τη προσπαθεια αυτη! :D :D :D ο προεδρος ;) ;) ;) ;) και η λεσχη τετρακινησης ΞΑΝΘΗΣ δηλωνουνε ικανοποιηση με για τη συγκεντρωση αυτη ;) ;) ;) να μη ξεχασω και δυο λογια για τον ΜΑΡΙΟ,,,θα κανω να φαω 3 μερες μπραβο μαριο και αν θες μια μεταγραφη,,,,,παρε με τηλ :D :D :D :D :D :D :D
teo4wd
Posts: 191
Joined: Sat Jun 27, 2009 21:58

Re: 4 Extreme Adventure Weekend Kavala off road club

Post by teo4wd »

Για τέταρτη συνεχόμενη χρονιά το 4 extreme adventure weekend τελείωσε , ένα πανηγύρι που εσείς αγαπάτε και μας δίνετε τα κίνητρα τη δύναμη και το κουράγιο να το κάνουμε πραγματικότητα ……….
και επeiδή ο χρόνος περνά πολύ γρήγορα το παίρνω προσωπικά επάνω μου ………….. πάντα με το club 4x4 kavala και μήνα Ιούλιο αν είμαστε καλά να κάνουμε θεσμό.

Ευχαριστούμε λοιπόν όλους εσάς που μας τιμήσατε με την παρουσία σας οδηγούς συνοδηγούς και θεατές ………..
ελπίζουμε να σας άρεσε να περάσατε καλά και να ξεφύγατε λίγο από την ρουτίνα και τα προβλήματα τις καθημερινότητας .

Εμείς κάναμε το καλύτερο που μπορούσαμε και το κάναμε με αγάπη και θα συνεχίσουμε να το κάνουμε κάθε χρόνο και καλυτέρα.

Ευχαριστούμε επίσης όλους αυτούς που βοήθησαν .

Ευχαριστούμε τους χορηγούς μας .

Ευχαριστούμε το χωριό της Λεκάνης για το χώρο , καρέκλες, τραπέζια και ότι άλλο μας δίνουν απλόχερα.

Και του χρόνου πάλι μαζί με υγεία.
CLUB 4X4 KAVALA

δεν χρειαζόμαστε δρόμους τούς ανοίγουμε.............
User avatar
manouzz
Posts: 112
Joined: Tue Jun 16, 2009 18:45
Location: Σερραι

Re: 4 Extreme Adventure Weekend Kavala off road club

Post by manouzz »

εχει γινει θεσμος!
Δεν χρειαζεται να πουμε παλι τα ιδια!Η λεσχη της Καβαλας ξερει τι θελουμε και πως το θελουμε!Οι εκδρομες της ειναι τοσο δυνατες που δεν ειναι τυχαιο οτι την ιδια ημερομηνια συμβαινουν παγκοσμια γεγονοτα,ισως ενα απο αυτα ειναι και της Καβαλας!
ευχαριστω για Ολα

επισης Φετος μετα και απο αυτη τη βολτα νομιζω δεν θα μου χρειαστει αλλο

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/8339076/
X.E.S.E. CLUB
User avatar
quinda
Posts: 358
Joined: Tue Jul 28, 2009 21:16

Re: 4 Extreme Adventure Weekend Kavala off road club

Post by quinda »

Για τεταρτη χρονιά τα παιδιά της Καβάλας ...έδωσαν την ψυχή τους ,για να περάσουμε εμείς καλά!!!
Πηγαδάκια ,πειράγματα και πολλά ακόμα ,είχε το μενού!!!
Η πίκρα της επιστροφής ,όπως πάντα μετά από κάθε εκδήλωση ειναι αναπόφευκτη!!!
Με το καλό να ξαναβρεθούμε όλοι...κι ακόμα περισσότεροι σύντομα!!!

Να ειστε ολοι καλα....

Υ.Γ 1) Εχω ξεχασει μια αντλια βενζίνης μανισια από Μercedes καπου εκει στη Λεκανη...αν τη βρει κανενας ,θα παρακαλουσα να μου τη δωσει!!!
Βογιατζηηηηηη.....βρουμ βρουμ βρουμ....
Το φιλαρακι μου παντως ,μου το εδωσε βολτα μολις εφτασα....το πυροβολο του...γ@μ@ει!!!!!Να είναι καλα να το χαρεί!!!!
Υ.Γ 2) Εισαι τυχερος που δεν είμαι απ τα μερη σου...θα σε εδερνα κάθε μερα να ξερεις....για πολλους λογους!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!
https://www.facebook.com/quinda4x4ltd/

Οταν διστάζουμε,τότε γινόμαστε σκλάβοι των φόβων μας!!!
Post Reply

Return to “Εκδρομές Συγκεντρώσεις Εκδηλώσεις”