XANTHI X-TREME 4x4 EVENT Vol. III -ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΞΑΝΘΗΣ - 2016

User avatar
tsekmesolo
Posts: 199
Joined: Mon Jan 06, 2014 19:44
Location: komotini

Re: XANTHI X-TREME 4x4 EVENT Vol. III -ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΞΑΝΘΗΣ - 2016

Post by tsekmesolo »

το βε του διαβολου και κατι καινουργιες νοστιμιες σας περιμενουν με ανοιχτη την αγκαλια να σας καταβροχθισει. :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o οσοι τυχεροι ερθουν παρακαλω σεμνα και ταπεινα.δειξτε σεβασμο,αγαπη,στοργη.μη στεναχωριεστε ομως,η οργανωση θα ειναι στο προσκεφαλι σας.εδω θα γινει ο γαμος ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε σεραιοι ακουν ρε;θεσσαλονικη μηπως; καβαλα,γιαννενα; HARD CORE 4X4 KOMOTINI
User avatar
xeilas
Posts: 423
Joined: Mon Jan 11, 2010 13:11
Location: ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ

Re: XANTHI X-TREME 4x4 EVENT Vol. III -ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΞΑΝΘΗΣ - 2016

Post by xeilas »

Ρουλη γιατί ρε γ@μ@ς την ψυχολογία του μαριου????
είπε και αυτός να οδηγήσει και γ@μήθηκες..
ρε το V το V του διαβόλου............
έτσι που το πας θα με πάρει για οδηγώ στο δικό του jimny και θα κάτσει συνοδηγός .........
μην του γ@μ@ς την ψυχολογία :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

Βογιατζή τα τεφλων θα έρθουν μετά την Ξάνθη????
K.Stylianos Action4X4club
ΠΑΡΑΔΕΛΗΣ JIMNY
Posts: 21
Joined: Wed Nov 25, 2015 12:13

Re: XANTHI X-TREME 4x4 EVENT Vol. III -ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΞΑΝΘΗΣ - 2016

Post by ΠΑΡΑΔΕΛΗΣ JIMNY »

Καλά ρε Βογιατζή εμενα στης συμεττοχες γτ δεν με έχεις ειναι δυνατόν να λείπω κ πεθαμένος να ναι θα αναστηθω για να με εκεί να σε περνάω από πανω :lol: :lol: :lol:
NIKSOLO
Posts: 147
Joined: Sat Dec 07, 2013 20:10

Re: XANTHI X-TREME 4x4 EVENT Vol. III -ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΞΑΝΘΗΣ - 2016

Post by NIKSOLO »

Andreas wrote:1. Tsekmesolo-tsekmesolo junior HARD CORE 4X4 ΚOMOTINI
2.Καζαντζης Σάκης με tj onireicon -HARD CORE 4X4 ΚOMOTINI
3. Λασκος-Μαλουσης JIMNY NIGHTMARE ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ POWER.
4.ΘΩΜΑΣ ΓΩΓΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ SUZUKI JIMNY ACTION 4X4 CLUB
5.Παρεδελης βασιλης και ΣΙΑ ΑΕ!
6.
7.
8.
9.
10.
NIKSOLO
Posts: 147
Joined: Sat Dec 07, 2013 20:10

Re: XANTHI X-TREME 4x4 EVENT Vol. III -ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΞΑΝΘΗΣ - 2016

Post by NIKSOLO »

Κατι απο σερρες ρε παιδια,,απο σαλονικη κατι παραπανω,,γιαννενα ρε ρουσκα,παπα 1 παπα 2?γρεβενα?τι εγινε μηπως τωρα που εβγαλα το σολο καποιοι,αρχισανε να μασανε τη γλωσουλα τους,,,παρουσιαστε και αναφερατε :D :D :D :D :D ,,,,καρακολιδη τι νωμιζες οτι σε ξεχασα?καποιο λαθος εκανες στη βαθια σκεψη σου ;) ;) ;) να μη σας παρω τωρα ονομαστικα,,,σιγα σιγα να γραφουμε και κατι οταν δηλωνουμε τις σημετοχουλες μας για να ανεβασουμε τον πυχη της οργανωσης και μεις με τη σειρα μας θα αλατοπιπεροσουμε την ολη προσπαθεια μας για να σας μεινει αξεχαστο :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ρουλη τι θα γινει εσυ δεν θα μας κουρδισεις λιγο?πες κατι στο μανουζ σιωγκα,,,,,,,ρε :evil: :evil: :evil: η καβαλα τι εγινε?μιτσιος φωτης τοντο????????αντε ρε παιδια αντε!!!!!!!!ρε χειλα??? :evil: :evil:
NIKSOLO
Posts: 147
Joined: Sat Dec 07, 2013 20:10

Re: XANTHI X-TREME 4x4 EVENT Vol. III -ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΞΑΝΘΗΣ - 2016

Post by NIKSOLO »

NIKSOLO wrote:
Andreas wrote:1. Tsekmesolo-tsekmesolo junior HARD CORE 4X4 ΚOMOTINI
2.Καζαντζης Σάκης με tj onireicon -HARD CORE 4X4 ΚOMOTINI
3. Λασκος-Μαλουσης JIMNY NIGHTMARE ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ POWER.
4.ΘΩΜΑΣ ΓΩΓΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ SUZUKI JIMNY ACTION 4X4 CLUB
5.Παρεδελης βασιλης και ΣΙΑ ΑΕ
7.NIKSOLO AND ?????λεσχη ξανθης!
8.
9.
10.
NIKSOLO
Posts: 147
Joined: Sat Dec 07, 2013 20:10

Re: XANTHI X-TREME 4x4 EVENT Vol. III -ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΞΑΝΘΗΣ - 2016

Post by NIKSOLO »

NIKSOLO wrote:
NIKSOLO wrote:
Andreas wrote:1. Tsekmesolo-tsekmesolo junior HARD CORE 4X4 ΚOMOTINI
2.Καζαντζης Σάκης με tj onireicon -HARD CORE 4X4 ΚOMOTINI
3. Λασκος-Μαλουσης JIMNY NIGHTMARE ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ POWER.
4.ΘΩΜΑΣ ΓΩΓΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ SUZUKI JIMNY ACTION 4X4 CLUB
5.Παρεδελης βασιλης και ΣΙΑ ΑΕ
7.NIKSOLO AND ?????λεσχη ξανθης!
8.Λιανιδης βασιλης ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ Μ38 Α1και?????λεσχη ξανθης!
9.
10.
User avatar
manouzz
Posts: 112
Joined: Tue Jun 16, 2009 18:45
Location: Σερραι

Re: XANTHI X-TREME 4x4 EVENT Vol. III -ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΞΑΝΘΗΣ - 2016

Post by manouzz »

NIKSOLO wrote:Κατι απο σερρες ρε παιδια,,απο σαλονικη κατι παραπανω,,γιαννενα ρε ρουσκα,παπα 1 παπα 2?γρεβενα?τι εγινε μηπως τωρα που εβγαλα το σολο καποιοι,αρχισανε να μασανε τη γλωσουλα τους,,,παρουσιαστε και αναφερατε :D :D :D :D :D πες κατι στο μανουζ σιωγκα,,,,,,,ρε :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
εχω λαβει το μηνυμα σου νικολακη!
νικολακη μου,τρεμω αυτο το V του διαβολου ρε φιλε,δεν το εχω δει ζωντανα,καπου καπου στον υπνο μου το φανταζομαι,αλλα το εχω ακουστα!ακουσα οτι βαζεις τα αυτοκινητα απο εκει για να γδαρεις την μπογια τους και γω φιλε μιας και εχω μονης βαφη :roll: δεν θα ερθω στη βολτα σου με το αμαξι μου,δεν θελω να το γδαρω ουτε να το ξυσω :lol: :lol: και τα υπολοιπα μονοπατια σας ειναι ολο δεντρα και χτυπαμε τις σωλινες και κανουμε σημαδια στα αυτοκινητα μας :mrgreen: :mrgreen: εγω φιλε τις σωλινες μου τις θελω :arrow: ετοιμαζω τον χειμωνα καλοριφερ :geek: :geek: επισης την τελευταια φορα αποτι θυμαμε τα σουβλακια σου ηταν αρκετα ψημενα και καθολου ζουμερα και δεν το ξεχναω φιλε αυτο 8-) 8-) και ρε νικολα επιτελους φτανει με τις κολοκοκακολες σου,παρε επιτελους καμια μπυρα να δροσιζομαστε και σε μπουκαλι,οχι σε τενεκε!φιλε για να ερθω θελω qualité-ποιοτητα :ugeek: γιαυτο ασε τα λογια και ανεβασε καμια φωτο να δω και να συσκεφτω με τον εαυτο μου και να βγαλω εγω και ο εαυτος μου το πορισμα αν θα ερθω με την κουρσα η τα καγκελα!
X.E.S.E. CLUB
User avatar
tsekmesolo
Posts: 199
Joined: Mon Jan 06, 2014 19:44
Location: komotini

Re: XANTHI X-TREME 4x4 EVENT Vol. III -ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΞΑΝΘΗΣ - 2016

Post by tsekmesolo »

Πες τον σιογκα μανουσακη ότι θα τον περιμενω πως και και πως να τον δαγκώσω. Απο τωρα αρχισα να γυαλιζω τα 38 .αυτο που με εκανε στην Καβάλα δεν θα το ξεχάσω. Η ξανθη θα ειναι φιλε η αιτια να χασεις την μηλια σου. Πρεπει ομως και οι διαδρομες να είναι θάνατος. :D :) :D :D
NIKSOLO
Posts: 147
Joined: Sat Dec 07, 2013 20:10

Re: XANTHI X-TREME 4x4 EVENT Vol. III -ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΞΑΝΘΗΣ - 2016

Post by NIKSOLO »

Γιατι ρε παιδια το παιδευετε τοσο πολυ? Τα πραγματα ειναι απλα... :lol: θα ακολουθητε το κιτρινακι το οποιο υποχρεωση του θα ειναι να σας ανοιγει τον δρομο. Σιωγκας - Ρουλης απο πισω μου, Μανουσακης θα ελεγχει τις θερμοκρασιες στα καλοριφερ και θα συνεχιστει το παιχνιδι μεχρι τελικης πτωσεως. Παραδελη ειπα να μην απαντησω αλλα αυτο που εγραψες χτυχησε τις ευαισθητες χορδες του μυαλου μου γιαυτο και εγω σαν παλαιμαχος θα ετοιμασω δυο ραμπες να διευκοληνω το καβαληκεμα :twisted: . Μανουσακη δεν με νοιαζει με τι θα ερθεις, οι μπυρες θα ειναι σε γυαλλινο μπουκαλι και τα σουβλακια θα ειναι πιο λιπαρα... Εσυ παρε το σωμα σου ειτε τα βρεις ειτε οχι μαζι του και τσακισου. :mrgreen:
Post Reply

Return to “Εκδρομές Συγκεντρώσεις Εκδηλώσεις”